Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék fúrnak a hátam mögött,...

Anyósék fúrnak a hátam mögött, a szemembe pedig jópofiznak. Ezt a szintet hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Már a saját testvéremnek is engem szidnak finomkodva de jól érthetően és hazugságokat állítottak, olyat ami meg sem történt! Férjemmel állandó konfliktus van emiatt. Nem akarja még mindig tudatosítani, hogy az anyja se a mamája nem szeret és folyton mindenért engem hibáztatnak. Az anyja irigy rám mert én fontosabb lettem nála a fia szemében és most megjobban áztat.

Gyűlölöm őket már. Én ilyen rosszindulatú emberekkel még nem találkoztam! Tiszta ideg vagyok és felrobbanok, de most ezt nem mondhatom el a férjemnek sem, mert abból nem jönnék ki jól. Mit javasoltok? Játsszam én is az agyam a férjem előtt hogy jóban vagyok az anyjával, közben oltogassam az anyját?

Nagyon el vagyok keseredve, hogy egyszerűen az tesz engem szarrá, mert hogy létezem egyátalán! Le kéne szarnom őket, de a gyűlölet nem hagyja.... nem tudok túllépni.



2018. okt. 31. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Egy-két példát írnál kérlek? Akkor lehetne tudni, hogy bosszantó apróságokról van szó vagy komoly hátba támadásról? Másként kell rájuk reagálni.
2018. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Férjednek kéne szintet lépni és nem anyuci pici fia szinten megalázkodnia az anyjának, hanem ki kéne állnia melletted, ha kell, úgy, hogy össze is veszik velük a becsületed megtartása érdekében.
2018. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Ha a ferjed nem all melletted, teljesen es feltetel nelkul, akkor surgosen gondolkodj el a jovotokon. Ha egy hazassagban a ferjed elott "jatszani kell az agyad", akkor ott valami nagyon nagy baj van...en ossze sem hazasodtam volna egy ilyennel.
2018. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Milyen házasság ahol hazudni alakoskodni hátulrol oltogatni anyossal meccselni ki az első nő, folyton türni kell, különben nem jössz ki jol-- Ne haragudj de az elején kelett volna tisztázni a szerepeket..
2018. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

"Ebből nem jönnék ki jól" - ezt hogy érted? Ha a férjed nem bízik benned, az nem házasság. Nem ezért mentél hozzá. Semmiképp ne "játszd az agyad" a férjed előtt és semmiképp ne oltogasd az anyját. Hanem felnőtt módra tárgyilagosan mondd el neki, hogy ő mit állított rólad, ami nem igaz. A férjednek el kell döntenie, hogy a te férjed akar-e lenni vagy visszamegy anyuka pici fiacskájának. De az anyóson is nyugodtan számonkérheted, hogy miket állít rólad! Nem kell magadra vállalnod az áldozat szerepet.

Ugye nem laktok velük?

2018. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem jönnék ki jól, mert még most sem akarja elhinni, hogy az anyja képes kimondani egy rossz szót is. Szerinte semmit nem azért tesz, hogy megbántson! Ha mégis úgy sikerül, az véletlenül sikerül anyucinak úgy kimondani a szájan... Homokba dugja a fejét.


Hülye voltam és korábban nem mertem kiállni magamért. Amióta meg kiállok, folyton a gyenge pontomat keresik és ott döfködnek. Volt, hogy a mami és az anyja egyszerre rontott nekem. Persze a férjem ezeket sosem hallotta csak tőlem. Anyuka meg teljesen másképp adta le a sztorikat.

Nem olyan jó a viszony a testvérével a férjemnek. S most ez a fő dolog, hogy ÉN VAGYOK A HIBÁS, mert a tesóka a minden, aki egy áldott lélek egy szent, a kicsikéje anyósomak akit én! utálok pedig ő mindent megtett, sajnálja hogy így alakult meg ő nagyon szereti a férjem! S ez az egész mind hazugság! S felrobbanok, hogy úgy hazudik a kis szemét is mint a vízfolyás, anyuciék szájába adta a szavait amiből egy rohadt szó sem igaz! Ez idegesített fel a legjobban, és hogy a családom előtt is áztatnak már! Ezeknek semmi se szent! A szemembe meg jópofáskodnak! Tudom, hogy semmi nem igaz abból a kedvességből, de hogy ennyire utáljanak mert én nem nyalizok és mert a felnőtt fia mellettem felnő mert ő nem akarja hagyni élni a saját gyerekét!

2018. nov. 1. 01:04
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Hát pedig itt kenyértörésre kell vinni a dolgot, mert te ebbe belehalsz. A férjed vagy kiáll melletted vagy most váljatok szét, mielőtt még gyerek lenne.
2018. nov. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Jobban jársz ha elválsz.. Jo tanács.. És sajnos saját tapasztalat. :(

40N

2018. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Testvèrem szerint az az anyós bánata, hogy a férjem kezd mellém állni.
2018. nov. 1. 09:16
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom, ami veled történik, kérdező. Annyit tudok tanácsolni, amit a többiek, ezt a dolgot a férjeddel kell megoldanod. Ha hajlandó rá és nem csak a szája jár, hanem tényleg kiáll érted. Ha nem teszi, nem a párod. Hiszen nem tudsz rá számitani a legalapvetőbb dolgokban sem. Sokan, főleg ezen az oldalon a megcsalást tekintik a legaljasabb árulásnak, hát véleményem szerint ez legalább akkora, ha nem éppen nagyobb.

Igazából az ilyen konfliktusok a szülőről és a gyerekről szólnak. Ezt nekik kell lemeccselniük.

2018. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!