Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom "meglátott" minket,...

Apósom "meglátott" minket, annyira kellemetlen. Ti mondanátok már valamit, pl. hazaküldenétek ezek után?

Figyelt kérdés

Eljött hozzánk vendégségbe és már két hete itt van, nagyon unom egyébként, Férjem azt mondja nem küldhetjük el.

Így úgy döntöttem elég abból hogy a saját otthonomban feszélyezve érzem magam ennyi ideig, így tegnap este a nappaliban levő kanapén szexeltünk, majd apósom hirtelen kijött a szobájából az éjszaka közepén. Magamra kaptam a plédet és berohantam a hálónkba. Annyira ciki volt az egész.

Ki gondolta volna hogy az éjszaka közepén ő felkel és enni akar?! Egybe van a konyha-nappali.

Bár ezekután remelém észreveszi magát és hazautazik. Ráadásul férjem szerint az én hibám, mert ott lett volna a hálónk is, viszont szerintem meg illetlenség ennyit időzni vendégsében, és én hazaküldeném. Igazam van?


2018. nov. 29. 08:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok.
2018. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
37%

Félelmetesen buták az emberek.

Az oké, hogy jódolgotokban úgy tesztek, mintha ez a kamu szar igazi lenne, beleélitek magatokat és úgy válaszoltok. Én is szoktam, ha nagyon unatkozom. De hogy a 20. Választ miért kellett lepontozni, nem értem. Az volt a legjobb. Ti tényleg nem értitek az iróniát, szarkazmust, humort? Tényleg ennyire komolyan veszitek ezt a szart? Elég félelmetes.

2018. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
76%
kamu kamu kamu kamu kamu kamu
2018. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
75%
Hajrá 20-as! Nyomtam a zöldet!
2018. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%
Mit írt a 20-as, mert láthatóan eltűnt, most Goldmund van a helyén?
2018. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
én is kíváncsi vagyok az eredeti 20-asra, mert lemaradtam róla:D Na, persze Goldmund is nagyon jó, mint mindig, aranyköpései vannak a szájából.
2018. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
77%

a huszas nemes egyszerűséggel pontot tett a vita végére. Szó szt.


.

2018. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%
Mit írt az eredeti 20-as, lemaradtam, már törölték vagy mi, de eltűnt.
2018. nov. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
38%

27 leírta: egy Pont volt. Mert erre az erőltetett kamura, ahol meglódult a szerencsétlen kérdező perverz fantáziája, az a legbölcsebb válasz.

.

2018. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi minden eltűnik innen 😁😁😁.



".........a kérdező töröltette a tökéletesen szofisztikált hozzászólásomat, amiben annyit mondtam, hogy gondolom, nem akadémikus tudósok, egyikőjük sem, már a viselkedésük alapján.


Ez tehát bántotta.



Pedig akkor is igaz.


Alacsonyszintű, primitív p@rasztok vagytok.



-Te kint izélsz a férjeddel akkor, mikor más is van a házban.


-A férjed rá is áll 😁, ergo szintén zenész.


-Apósodnak ez OK, nem megy a francba haza másnap ilyen emberektől.



Egyformák vagytok, a béka segge alatti nívóval, szerintem vegyétek be harmadiknak, ilyen embereknél azon sem csodálkoznék.


Sőt, az illene hozzátok!"


🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2018. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!