Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire ciki, ha anyukám...

Mennyire ciki, ha anyukám meglátott teljesen csupaszon?

Figyelt kérdés

Épp a fürdőből jöttem ki,amikor a magamra tekert törölköző egyszercsak le esett,és teljesen csupaszon voltam, még jó,hogy apa és a bátyám nem voltak ott.Ráadásul anya így azt is látta,hogy szőrtelenítek odalent:/

Mennyire ciki egy ilyen helyzet?

16/L


2017. dec. 27. 17:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
kicsit sem,semennyire ! Szted nem látott még meztelenül? Könyörgöm ő szült meg!
2017. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Szörnyű hogy ennyire elvannak maradva a mai lányok.

A nagy internet, a nagy haladás ezt hozza hogy burokban nőnek fel.

2017. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Nagy cucc... Évekig látott pucéran. Az cikisebb lenne ha apukád látott volna meztelenül.
2017. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%
Azt ugye tudod, hogy ő szült meg és hányszor látott meztelenül? Meg szerinted hogy nézett ki ő ennyi idősen? Ha apád látott volna még az se olyan nagy dolog, de így... a szőrtelenítés ciki? nem alap?
2017. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
86%
Előbb látott csupaszon,mint te saját magad. Egy kicsit sem ciki.
2017. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Most miért kell bántani a kérdezőt? Látszik hogy ti nem jártatok így. én fiú vagyok kb 15-16 éves voltam pont törülköztem anyám szó nélkül bejött azt elkezdet magyarázni valami fasságot hát én majd elsűlyedtem úgy kelltt mondanom hogy nem igazán alkalmas, még majdnem megsértődött.
2017. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért furcsa volt,mert nem szoktunk egymás előtt mutatkozni még csak bugyi-melltartóba sem.Max a bikini ami nekem belefér.
2017. dec. 27. 17:48
 8/28 anonim válasza:
97%
Én már láttam a barátom anyját is anyaszült meztelenül (kb. fél év járás után), mert ő zuhi előtt általában pucéran fel-alá "rohangál" a házban, szégyenérzet nélkül (a 19 éves fia előtt xd). Szerintem ez cikisebb, de mondjuk engem nem érdekel:D Az én családom már jóval "prűdebb" ilyen téren, de mivan abban ha anyukád meglát meztelenül. És ha szőrtelenítesz lent? Az enyém tudja, hogy borotválom. Ennyi:D
2017. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Mi sem mutogatjuk magunkat egymásnak, de ha véletlenül adódik egy ilyen helyzet, elütjük egy poénnal, nevetünk. Ne vedd a lelkedre, gondolom azt már sejti anyukád, hogy szőrtelenítesz. Ha meg nem, és most megtudta, akkor sem dől össze a világ.
2017. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%

Én sem szoktam egy szál fäszban illegni anyukám előtt, de ha néha meglát, nem pánikolok be, csak nevetek egy jót.


Chill, kérdező. :D

17/L

2017. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!