Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám amikor megérkezet...

A nevelőapám amikor megérkezett meglátott! Én voltam a hibás tudom de akkor is szerintetek ciki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor kimentem a mosdóba pisilni nem zártam be az ajtót mert csak én meg anyu voltunk otthon. Anya éppen aludt a másik szobában. Mivel meleg volt csak egy póló meg egy bugyi volt rajtam. Már épp végeztem volna a dolgommal amikor nyílt a bejárati ajtó (sajnos tökéletes rálátás nyílik a fürdőre mivel szemben van vele) és belépett a nevelőapám mire rémültem felpattantam majd felhúztam a bugyim. Azt hittem a kutyám az mivel az évek során ügyesen megtanulta kinyitni az ajtókat de amikor ő lépett be nagyon megijedtem. Ő meg becsukta az ajtót egy "miért nem lehet becsukni azt az ajtót" c. mondattal majd elkáromkodta magát és bement. :(

Jó a kapcsolatom vele és nem akarom, hogy kerüljük egymást vagy valami.

Csak basszus éppen nem figyeltem most az ajtóra mert a nap több mint a felét otthon töltöm és egyedül. Nem igazán csinálok belőle ügyet hiszen senki sem látja.

Elmondja vajon anyunak v kerülne fog?


Normális válaszokat kérek!

17/L


2016. júl. 12. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mivel azt mondta amit.. nem hinném hogy ciki. Szerintem semmiség kb olyan mint amikor egy pasi felhajtva haggya az ülőkét:)
2016. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
kb olyan mint amikor egy nő lehajtva haggya az ülőkét:)
2016. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%

kb olyan, mint amikor valaki 45`-ban hagyja azt a rohadt ülőkét!


nem gáz, beszéld meg anyuddal, hogy bánt de véletlenül nyitva maradt az ajtó

2016. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
94%
Nem ciki! Nekem is ilyen érzésem lenne a helyedben, de nyugi, ez közelében sincs az olyan dolgoknak, amik tényleg kínosak.:)
2016. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%

Szerintem semmi nincs ebben!

Semmi nem is lesz belőle!

Meg tanulod egy életre hogy be kell zárni azt az ajtót!

2016. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Most szemlesütve kerülgetni fogjátok egymást?

Simán megbeszéled vele,hogy nagyon megijedtél, amikor meglátott.

Bár nem tudom, egy wc-n ülő lány miért lenne olyan felkavaró látvány? Nem pucéran üldögéltél.

2016. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Ezen még megbeszélnivaló sincs. Szerintem már rég el is felejtette az egészet. Nem kell ilyesmiből ekkora ügyet csinálni.
2016. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Túlliheged.
2016. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Tégy ugy mintha semmi sem történt volna.
2016. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem akkora gáz. Csinálj úgy mintha semmi sem történt volna. És ,és máskor csukd be az ajtót. Én tizenévesen rokonoknál voltam, babáztam a kisfiukkal és a gyerek apja nem tudta, hogy ott vagyok, nem is vett észre és egyszál f..ban ott mászkált. amikor meg meglátta hogy ott vagyok azt mondta, hogy nem láttál semmit és gyorsan felöltözött. aztán nem csináltunk ebből ügyet.
2016. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!