Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kit szeretsz jobban, anyósodat...

Kit szeretsz jobban, anyósodat vagy apósodat? Ők szeretnek téged?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Anyósomat. Van néha feszültség, meg kis sértődés,de ez abból fakad,hogy túlságosan akar segíteni és megoldani dolgokat,de hatalmas szíve van. :) Apóssal sose vitáztunk, de egy önző magánakvaló ember, így nem is volt min :D
2018. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Apósomat jobban bírom, de csak azért mert ő rám és a fiára hagyja a gyereknevelést, sőt előfordult, hogy rászólt anyósra, hogy most már hagyjon békén, mert folyton szekál a gyerekneveléssel, természetesen nem jól csinálom (ő szerinte). Ja, főzni se tudok (ő szerinte)

Tehát após néha kiáll mellettem.

Anyós egy förtelem, igazi vén szipirtyó. Én elhiszem, hogy az ő korában más volt a nevelési elv - táplálkozás, de könyörgöm, miért kell erőszakosan, szinte zsarolva erőlködnie, hogy márpedig úgy a jó, ahogy ő mondja és én akkor is úgy csináljam, ahogy ő mondja. Az én gyerekeim, nem az övé. Nagyon erőszakos.

2018. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem szeretem sőt határozottan utálom őket, és ők is engem.

Anyós egy igazi lusta féreg, após meg egy papucs aki nem mer ellenkezni vele.

2018. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nálunk egy évtizedekkel ezelőtt elvált, már eleve különböző, de azóta egymástól még inkább eltávolodott "párról" van szó. Olyan szinten mások, hogy össze sem lehet hasonlítani őket. Mindketten szeretnek minket és én is őket, de együtt élni egyikükkel sem tudnék - szerencsére nem is kell, így távolról meg jó nagyszülők. :)
2019. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

semmirekellő mindkettő.

feketeszívű, nagypofájú lusta dög, a másik meg egy pipogya, szintén lusta papucs.

2019. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én apósomat szerettem jobban.sajnos tavaly halt meg.anyósomat elviselem mert muszály.azért haragszom rá mert mindig úgy beszélt szegény apósommal mint egy utolsó kutyával.szó szerint.a férjem pont ez miatt csak köszön az anyjának és ennyi.
2019. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Anyós utál engem mint a szart :( mert nem vagyok egy túlöltözött hivalkodó p#csa aki csak a pénzre hajt


Após bír ahogy én is őt :)


Ui: mindenki bír a barátom családjába csak a barátom anyukája nem

2019. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Anyós após elváltak. Mindkettőnek van új párja.


Anyósom nem szeret. Csak eljátssza szerintem, főképp a fia előtt. A tettei nem a nagy szeretetről árulkodnak és ha annyira szeretne, nem akart volna lebeszélni a házasságról a fiával, aki megkérte a kezem. Aztán 6 év után is vezeték névvel vagyok beírva a telefonjában? Meg csak akkor leszek családtag amikor már házasodunk? Ugyan már... Meg az egyéb szemétségek amiket kaptam tőle. A családomnak is engem beszél, hogy neki milyen szarul esik, hogy a fia engem választ helyette. Meg ilyeneket... Nem szeretem őt, amióta feleszméltem, hogy fúr engem nagyon rafináltan.

Anyósom párja az egyetlen a családban náluk akit szeretek. Ő egy nagyon rendes ember és velem ő tényleg őszintén kedves. Ő volt az egyetlen aki foglalkozott velem az esküvőmön a férjem családjából! Mindenki más ebéd után, de már közben is totál leszart.


Apósomékat kedvelem. Apósom párjával pedig nagyon jól kijövök, ő tényleg kedves nő. Bárcsak ő lenne az anyósom.

2019. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Mindkettő kétszínű! :) Nem tartom velük a kapcsolatot. És mielőtt bárki nekem ugrana, a páromat nyílván nem tiltom, hogy a szüleihez menjen. Az én házamban élünk, ide nem jöhetnek, azokután hogy mindent megtettek annak érdekében, hogy mi szétmenjünk.
2019. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én mindkettőjüket szeretem, sajnos viszont nem igaz :)
2020. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!