Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nem bírják párja szüleit!...

Akik nem bírják párja szüleit! Frappáns beszólások/érdekes helyzetek, ki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyon szidott anyós gyerekkel kapcsolatban kire hasonlít... hogy a fiára mennyire nem hát megkapta :D

Tisztán játszódik le a fejemben (mivel nemrég történt)


- Már megbocsáss menyecském,de ez a gyerek nem is hasonlít a fiamra! (üvöltve karácsonyi vacsora közepette..)


- Ne is haragudjon kedves anyósom de ez itt lenn nuni,nem pedig fénymásoló.



Na többet nem is hangoztatta..


2019. jan. 11. 10:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%

Ha még eredeti lenne, de ez már ezerszer olvasott "vicc" neten...


(Az meg elég ciki, hogy felnőtt nőként nunizol, de ez már mellékes.)


Ide nem frappáns oltogatások kellenek, hanem helyre kell tenni az anyóst, kész.

2019. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

utolsó csak szólok hogy a vicceket is (többségét) úgy lopják, értem ezalatt sose derül ki ki mondta először.. az sms viccek egy jóó.. része is valódi,nem kitalált.


Ja és nem mindenkit lehet helyre rakni" ahogy fogalmaztál,van amikor már csak egy megoldás van= megszakítani anyósékkal a kapcsolatot de te még gondolom ilyennel sem találkoztál..

2019. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a sógornõm szólt be, hogy a fiam mégis kitõl van és a 2 testvér nem hasonlit egymásra.Ilyen mocskos beszólásokkal nem kell foglalkozni,amikor az ember biztos a dolgában.Egyszerüen irigy és gonosz a sógornõm és ami a legfontosabb nem talál igazából mibe belekötni.En ráhagytam hadd beszéljen magának.
2019. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
A nuni szot én se haszbaltam volna , de viccesnek tartom :D mi nem voltunk ilyen helyzetbe soha , viszont egy idő után én se hagynám magam . Szóval jól tetted ;)
2019. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Tényleg elég régi vicc. Én sem hittem el, hogy anyósod szóról szóra bemagolta, hogy elő tudd adni magad. :)

2019. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%

Hol írta a kérdező hogy ő találta ki? :D menyi kötekedő / rosszindulatú ember van!!

Mellesleg kedves kérdező köszi a tippet! engem is folyton ba---- nak ezzel kapcsolatba mert kedves anyós nem tudja elfogadni hogy rá semennyit sem hasonlít a gyerekünk!

2019. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

A frappáns nuni beszólást valóban "megtanulhatta" a kérdező.


Na de anyós is szóról-szóra pontosan betanulta a frappáns beszóláshoz tartozó szöveget? :) És pont a karácsonyi vacsorán üvöltötte ugyanezt? És mindez január 11.-én jut eszébe? :)

2019. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem hogy bárhol olvastam volna ilyen viccet,ha mégis jó.. régen lehetett.

Nem most jut eszembe csak tudod ha elolvastátok volna amit írok.. okoskodás helyett :) leszűrhető az, hogy már vagy egy hó. ja csönd van és nyugalom, továbbá kérem olyan válaszoljon aki értelmes választ tud adni a kérdésre.

2019. jan. 11. 12:25
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

De Kedvesem. Szóról szóra leírtad azt a viccet, ami már kitudja hány éve fent van a neten. Ha lenne eltérés a te/anyósod mondata és a vicc két mondata között, akkor azt mondom oké, ez pont úgy jött ki, hogy ezt rá lehessen húzni. De te szóról szóra ugyanazt írtad le, ugyanabban a szórendben.


Jó vicc egyébként, 6 évvel ezelőtt is tetszett, most is tetszik - de nem a tiéd. Bárhogy próbálod eladni.

2019. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

21#vagyok!

képzeld kedves utolsó nekem is így beszél az anyósom,ugyan ez a nyelvjárása...

2019. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!