Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon ellenszenves a párom...

Nagyon ellenszenves a párom anyja. Hogyan fogadjam el? Félek, hogy a későbbiekben lesz amiben rá hasonlít a párom is és nem tudok majd elvonatkoztatni ettől

Figyelt kérdés

van amit tapasztaltam és van amit a párom elmondása alapján tudok.

Sosem volt az a házias anyuka, nem főzött szinte soha a gyerekeire, amikor igen, akkor meg 200x elmondja hogy ő milyen jó anya. Nem takarított még életében kb, mindig a párom apukája vagy a takarítónő takarít.

Csak magára költ szinte, utazgat, drága edzésekre jár. Amíg az egyik gyereke lyukas cipőben jár mert könyörögnie kell, hogy adjon egy kis pénzt ( ez a párom 18 éves öccse).

Úgy kezeli a felnőtt gyerekeit mintha 5 évesek lennének.. amikor a párom közölte hogy majd szeretne velem összeköltözni, elkezdett sírni hogy a párom nem szereti őt stb.

egyébként ő se kedvel engem, néha előbukik belőle, persze nem a szemembe mondja. Velem mindig játsza a kedveset, túlságosan is. Ha átmegyek hozzájuk mindig elkezdi mutogatni, hogy ő épp ezt meg azt vette és nézzem milyen drága dolgokat vesz, mintha meg kéne mutatnia nekem bármit is


2019. jan. 12. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem szeret főzni, takarítani, meg kényszeres költekező - ebből hogy jött le neked hogy nem bír téged?

29F

2019. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es. szóval sem mondtam, hogy az ebből jött le. a páromnak mond néha dolgokat rólam ami miatt látszik hogy nem kedvel, de most nem ez volt a lényeg :D
2019. jan. 12. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi köze itt ahhoz bárminek, hogy főz-e a nő?
2019. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem takarított sose, takarítónő járt hozzá. Örülj neki, mert akkor a párod ezt szokta meg, ez neki a természetes, és nálatok is ez lesz.

Az én fiam is ezt viszi tovább. A leendő menyem örülhet, hogy egy gonddal kevesebb.

2019. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Szóval nem hajlandó házicsicskát játszani a nő, és meg tudja fizetni a takarítónőt? Szimpatikus látatlanban. Birom ha valaki nem megy le kutyába, csak mert a neme miatt alap lenne mások szemében hogy cselédet játsszon. Tényleg ennyire irritáló ha egy nő úgy viselkedik ahogy a férfiak többsége? Te meg kérdező ne irigykedj. Keress annyit, hogy belőled se legyen házi rabszolga, szülőgép , meg ingyen ri.banc...
2019. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az 5ossel. Nekem az bántó a dologban csak hogy a gyerekeit meg hagyta lyukas cipőbe járni miközben ő nagyzolt.
2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Még mindig jobb mint egy szuperanyós...
2019. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
#5 még a végén kiderül, hogy az a g**i, hogy magának takarít otthon. Te valami újgazdag hülyegyerek vagy?
2019. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Az ujgazdag hulyegyerekek legalabb munkat adnak olyannak, akinek nincs mas lehetosege. Nalunk egy nyugdijas neni takarit. Gondolom nem hobbibol, hanem mert keves a nyugdij. 10 ezer forintot kap arra, hogy 2 ora alatt rendbeteszi a lakast. Takarithattok magatoknak otthon nyugodtan, de masok legalabb penzt adnak olyanoknak, akiknek nagyobb szuksege van ra.
2019. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
62%

Huh, a kedves válaszolók kicsit félreértették a kérdést. Értem én őket, hogy az jött le nekik, hogy szerinted egy nőnek mindig főznie meg takarítania kell. De te nem ezt írtad.

Azt írtad le konkrétan, hogy lusta és csak magával törődik. És ez is rossz mint ahogy az is hogy egy nőt cselédként használnak. Nem csak a végletek vannak. Egy-egy hétvégén igazán főzhetne vagyis kedveskedhetne a családjának még ha takarítania tényleg nem kell, mert meg bírnak fizetni egy takarítót.

A kérdésedre válaszolva attól függ, hogy a párod hogyan viszonyul az anyjához. Ha elítéli, hogy így viselkedik akkor nagy valószínűséggel nem fog rá hasonlítani. Azért írom, hogy nagy valószínűséggel, mert egész életében ezt látta és lehet hogy akarata ellenére fogja lemásolni ezt a viselkedés formát.

Ha meg azt látod, hogy nem áll távol tőle ez a fajta viselkedés akkor meg bizony ilyen lesz részben.

2019. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!