Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti családotokban is van...

A ti családotokban is van olyan feleség, aki addig hergelte a férjét az anyja ellen, míg az inkább feladta, hogy két tűz között legyen? Mi volt aztán váláskor?

Figyelt kérdés

Nyilván egy szülő sem tökéletes, mindenki követ el hibákat, de azért jól megvan a család. Majd jön az asszonyka, aki nem jön ki az anyósával, ezért a férjét kezdi addig nyaggatni “én csak neked akarok jót, ne legyél tutyimutyi, így nem tudok rád felnézni, milyen apa leszel így” míg az kínjában inkább elkezd elmaradni a családi összejövetelekről, csak szálljon már le róla a neje. Gondolom ismerős a szituáció.


Kérdésem: ha esetleg volt ilyen, és elváltak, akkor a férfi mit tett? Továbbra is tartotta a családjával azt a távolságot, amit csak az exneje kérésére és hatására tett addig?


2018. dec. 11. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Értem szóval itt csak a feleségek a megátalkodott szipirtyók, akik a drága férfiakat az anyuka ellen hergelik, aki amúgy tökéletes. xDD :D
2018. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Én csak olyat ismerek, ahol az anyós tette tönkre a fiatalok kapcsolatát. De olyat jó sokat.
2018. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Sose álltam össze ödipuszossal,az olyan éljen az Anyucikájával házasságban..
2018. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Az enyémben nincs ilyen.
2018. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem ismerős a szitu, nem is ismerek töketlen fickókat (már akiről tudom is, hogy az)...


Ki az, aki a saját anyjával megszakítja a kapcsolatot, mert a feleségnek nem jön be az anyós? Akkor a feleség ne menjen, ő nyilván megy, ha akar. Ha pedig a házsártos feleség beledumál abba, amihez nincs sok köze, akkor talán nem kéne vele élni. Vannak azért határok, amit az ember tolerálni tud.


TUTI nem csak az exneje miatt tartja a távolságot, vagy ha igen, akkor neki pszichiáter kéne.

2018. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Kiegészítem... Ugye, nem tudjuk, miről van szó. Nyilván ha anyuci szoknyáján ülő férjről van szó, az más, de az ilyeneket szerintem nehéz lerobbantani a mamáról. Kivéve, ha képes pótanyának látni a feleséget... Ezekhez nem értek.
2018. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Képzelem milyen meny lehetett az az anyós, aki minden menyek rémálma. Ezzel csak azt akarom mondani az anyósgyűlölőknek, hogy egy ember jellemét nem a státusza határozza meg. Ugyanannyi borzasztó anyós létezik, mint meny. És ennek mi az elsődleges oka? - persze léteznek kapcsolatfüggő anyósok és rinyáló menyek is, de a fő ok az, hogy a nők összeférhetetlenek. Kibeszélik, marják és hátbatámadják egymást ráadásul irigyek is egymásra. A paleotikumban amíg a férfiak összefogva próbáltak legyűrni egy mammutot, addig a nők azon versengtek, hogy ki tud többet gyűjtögetni. Vajon miért se fog sose működni a feminizmus. Azon a szlogen már röhögök, hogy: "legalább mi nők tartsunk össze"

Mi olyan elismerhetetlen van azon, hogy mi nők képtelenek vagyunk megtűrni hosszútávon egymás közelségét? Én még a saját anyámtól is hülyét kapok.

2018. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Az én családomban tökéletes nagyszülők, anyák, anyósok és apósok vannak.

Plusz egy alkoholista erőszakos "apa"

2018. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Én csak szipirtyó anyósokat ismerek, meg tutyimutyi óriáscsecsemőket.
2018. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze.. szegény ártatlan férfiakat mindig manipulálják a ro.hadék nők, ők csak sodródnak az eseményekkel.. Ha egy férfi igy viselkedik, az ő döntése. Akkor is ha áll a bál körülötte. Vagyis az Ő hibája, nem a nőé. Dobhatta volna az asszonyt. Leállíthatta volna az asszonyt. De nem, könnyebb mindent a csúnya, gonosz nőkre fogni.
2018. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!