Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Azt mondta a párom anyja,...

Azt mondta a párom anyja, hogy ne öltözzek csinosan, mi baja van?

Figyelt kérdés

Tegnap este elég furcsa és számomra érthetetlen beszélgetésben volt részem a párom anyjával. Leültetett beszélgetni, majd a hosszas körítés és mellébeszélés után végül kibökte, hogy arra szeretne megkérni, hogy innentől fogva ne öltözködjek ilyen csinosan, mert nekem van párom és ne hívjam fel magamra a figyelmet. Meg, hogy már annak az ideje elmúlt, hogy tetszelegjek másoknak, és semmi szükség a divatolásra. Majd zárásképp hozzátette, hogy szedhetnék magamra pár kilót, mert túl vékony vagyok.

Nem értem mi a problémája, nem gondolnám, hogy extrém módon öltözködök, sminkelek. Csak hogy el tudjátok képzelni milyen vagyok:

21 éves lány, egyetemista. 172cm magas, 54kg. Élég vékony vagyok, de ez genetika, nem diétázok, mindig is ilyen voltam. Hosszú barna haj, kék szem. Sminket szempillaspirált és szemceruzát használok, max színes labellot. És ami az öltözködésem illeti..nem érzem jogosnak a felháborosását, hiszen nem öltözök kirívóan. Sportcipőket, tornacipőket hordok, nyáron sarut (magassarkút soha), mindenféle farmerral, nyáron rövidnaci, szoknyám nincs is, átlagos felsők, atléták, pólók, bodyk jöhetnek szóba. Farmerkabát, bőrkabát. Ékszerek terén is fülbevalót, órát nyakláncot hordok, ezek sem túl extrémek. Nincs póthajam, műszempillám. Egyedül körmöshöz járok. Csajos ruháim vannak ez tény, szeretem a csillogós, fényes, bundás, szőrös dolgokat, szeretek igényesen, csinosan, nőiesen felöltözni, de nem mutogatom magam, nem teszem ki a cicim sem a fenekem, semmi.Páromnak így tetszek, ahogy vagyok.

Nem értem miért mondja, hogy nincs itt az ideje a csinoskodásnak stb..21 éves vagyok, elég fiatal, nem tudom mi a baja. Mit kellene hordanom, kukászsákot, wc papíros zacskót?

Nem értem, hogy a csinosság, meg hogy párom van(hozzáteszem fél éve vagyunk együtt), meg a vékonyságnak mi köze egymáshoz, hogy függ ez össze. És legfőképp minek mondta ezeket, mi baja van? Veletek fordult már ilyen elő?


2018. ápr. 18. 13:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Én mosolyogva megmondtam volna, hogy semmi köze ahhoz, mit veszek fel, úgyhogy tovább léphetünk.
2018. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

remélem mondtad neki, hogy köszönöm a tippet de ezentúl is úgy öltözködöm ahogy nekem tetszik


amúgy érdemes már most intő jelnek venni, és ha komolyra fordul, 100* is meggondolni összeköltözést, gyereket ilyen anyóssal

2018. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Párommal nincs semmi baj, nem az anyjára ütött hálistennek hanem az apjára aki nem ilyen:) Nem is otthon lakik amúgy, albérletben van az egyetem miatt 2 barátjával, csak néha ellátogattunk a szüleihez is.
2018. ápr. 18. 13:44
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus 50 es megkredseredett nő lehet akibe bele nevelték ha párja férje van elkell hagyni magát meg igénytelenné válni,tehénné hizni megne szolják h tetszeni akar vkinek. Aztán ezeket szokták lecserélni megcsalni egy csinos igényes nővel..
2018. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Ritka fajta lehet, ez elég ósdi vagy más kultúrkörre jellemző hozzáállás...


Ne törődj vele, itt nem a te készülékedben van a probléma.

2018. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"Tipikus 50 es"


Az ötvenesek tipikusan nem ilyenek.

2018. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Javaslom, hogy szard le. :D Szegény asszony, mit szólna, ha olyan csaj lenne a fiával, akinek minden ruhájához van egy rúzsa, és nem a nude típusból...
2018. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm a tanácsot, de magamnak és a páromnak szeretnék tetszeni.

Ennyi.

2018. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

...és így született 2018 trendi öltözete:

[link]

2018. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 aranyos121 ***** válasza:
86%
először is másnak tuti nem akarsz tetszeni hanem a párodnak vagy inkább magadnak, és attól hogy már van barátod nem kell elhanyagolni a külsőt...újra és újra bele kell szeretnetek egymásba hogy ne laposodjon el minden(persze nem a külső a fontos mielőtt valaki belém köt) és mi van ha utánad fordúlnak? hadd nézzenek attól te még nem fogod őket lesmárolni(nem csalod meg az urad) ha te így szeretsz öltözködni akkor mértne öltözködhetnél így? mi értelme lenne olyan ruhát felvenned amiben nem érzed jól magad, nem tetszik stb? és semmi köze hozzá? nem az anyád és amúgy is felnőtt nő vagy! a másik meg mond meg neki hogy genetikailag vagy ilyen NEM TUDSZ HÍZNI!
2018. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!