Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Nagyon ellenszenves a párom anyja. Hogyan fogadjam el? Félek, hogy a későbbiekben lesz amiben rá hasonlít a párom is és nem tudok majd elvonatkoztatni ettől

van amit tapasztaltam és van amit a párom elmondása alapján tudok.

Sosem volt az a házias anyuka, nem főzött szinte soha a gyerekeire, amikor igen, akkor meg 200x elmondja hogy ő milyen jó anya. Nem takarított még életében kb, mindig a párom apukája vagy a takarítónő takarít.

Csak magára költ szinte, utazgat, drága edzésekre jár. Amíg az egyik gyereke lyukas cipőben jár mert könyörögnie kell, hogy adjon egy kis pénzt ( ez a párom 18 éves öccse).

Úgy kezeli a felnőtt gyerekeit mintha 5 évesek lennének.. amikor a párom közölte hogy majd szeretne velem összeköltözni, elkezdett sírni hogy a párom nem szereti őt stb.

egyébként ő se kedvel engem, néha előbukik belőle, persze nem a szemembe mondja. Velem mindig játsza a kedveset, túlságosan is. Ha átmegyek hozzájuk mindig elkezdi mutogatni, hogy ő épp ezt meg azt vette és nézzem milyen drága dolgokat vesz, mintha meg kéne mutatnia nekem bármit is

jan. 12. 11:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
De az emberek nem ilyen egyszerűek. Én imádom az anyukámat, aki konyhatündér, de főzni gyűlölök.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/14Időpont jan. 12. 14:48 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

#9 hagyjuk már, a következő hozzászólásodból már az fog kiderülni, hogy mi kiskutyákat fojtogatunk.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/14Időpont jan. 12. 14:52 Privát üzenet

Gyk színvonal. Megértem azt is, hogy az a menő, ha egy ember dög lusta, kuplerájban él, és közben játssza a sznobot.

Ha meg merészel takarítani, akkor meg házicseléd, rabszolga, és rbanc. Értékes tábora van a gyk-nak, ezt mindig tudtam...

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/14Időpont jan. 13. 02:31 Privát üzenet
Az én anyám sem szeret sem főzni, sem takarítani.. Én szöges ellentéte vagyok. Nem feltétlenül igaz a "nézd meg az anyját, vedd el a lányát" közmondás, bár tagadhatatlan, hogy van benne valami. Leginkább a párod mostani hozzáállását nézd meg, mert ilyen dolgok szerintem hamar felszínre törnek. Illetve sokan beleugranak házasságba és szülnek úgy gyerekeket, hogy előtte nem is éltek együtt. A puding próbája az evés! ;)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/14Időpont jan. 16. 10:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ti családotokban is van olyan feleség, aki addig hergelte a férjét az anyja ellen, míg az inkább feladta, hogy két tűz között legyen? Mi volt aztán váláskor?
Párom anyja állandóan unokázna, miért nem veszi észre, hogy túl sok?
Mi volt az a pont amikor a hazastarsaddal kozolted, hogy elvalsz az anyja/apja miatt?
Miért veszi el a barátom anyja az ajándékokat amiket a barátomnak veszek?
Nem hagy békén minket a párom anyja, mit csináljak?
Azt mondta a párom anyja, hogy ne öltözzek csinosan, mi baja van?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!