Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » SOS nagyon durva szivatások...

SOS nagyon durva szivatások anyósnak?

Figyelt kérdés
Sajnos megnyertük egy életre.2 éve vettünk kertesházat és ha akartuk ha nem hozni kellett magunkkal a szipírtyót mert az egész élete csak a piáról szólt...a fiai és a saját életét is elcseszte.az egyik fia a párom.kiegyensúlyozott családi életünk van,normálisan élünk.De miss múmia sokat hátráltat minket minden téren,külön lakrészt éppítettünk neki a házunk oldalában(hogy ne is lássuk) de akkor is csak sír,semmi nem jó,állandóan depizik.Rossz indulatú,utálom,én már nem bírom elviselni...főleg azt hogy minden undorító húzása büntetlenül maradt.Általam valamelyest vissza kaphatja.Én is mindig megfizettem mindenért háromszorosan...nehogy már egy ilyen mocsok nő örüljön magának hogy meg úszott mindent és a segge alá rakunk minden szart.

2019. jan. 29. 17:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk is valami zárt pszichiátriai osztály kellene, mert megint beszívtunk egy kamut.
2019. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%

Hat igen,

esely arra h valahova eltudjatok helyezni? Nulla!

Igy h iszik sehol sem fogadjak.Ami teljesen érthetö.

Ha a ferjed nem ter eszhez es hagyja h tönkretegyen titeket?

Hat nem tudom,elgondolkodnek h a ferjem maradjon e

A legfontosabb a ti nyugalmatok lenne.

Amugyis megmondom öszinten,az iszakos embert hagynam ott megrohadni ahol van!

egy reszeges iszakos ember nem csak a sajat eletet

de maset is tönkreteszi,sajnos tapasztalat

vagy leall a piaval vagy menjen Isten hirevel!

ha egyik se?! menj te!

2019. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

Wow!mennyi érdemleges választ kaptál a kérdésedre😆

1.ha van egy fél óra mikor nincs otthon,rendezd át neki a lakrészét.vagy csak a szekrények tartalmát(pohár a tányér helyére és fordítva).

2.engedj be hozzá vagy 4 macskát,kárt nemigen csinálnak,aztán sétálj le hozzá,széles vigyorral kérdezd meg,hogy örül-e nekik majd kérj bocsánatot amiért ilyen sokáig tartott beszerezni őket,továbbá adj at egy flakon bolhairtót szíves felhasználásra.

Bocs,hirtelen csak ezek jutottak eszembe..

2019. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!