Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Gólyabálon milyen szívatások...

Gyikker kérdése:

A Gólyabálon milyen szívatások szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Mi volt eddig durva szívatás?

2012. szept. 27. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

gólyabálon NINCS szívatás...ki mondott ekkora b@romságot? Tánc van, eskü tétel és tánc megint...a gólyatáborban szívatnak...


N22 (másod éves egyetemista)

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
34%
nekünk szivatás nemvolt. csak elég vicces feladatok. más iskolákban nem tudom hogy van, de nálunk erre külön rész volt, aztán gólyák valami táncelőadást nyomattak, majd egy hajnalig tartó buli :) talán, ami kicsit már cink volt, hogy 1 csajnak tartania kellett egy lufit, amibe tejföl volt, 2 fiúnak meg ki kellett harapnia, és kiszívni belőle a tejföld.. (a lufi a 2 lába közt volt) én pont a 2 fiú között voltam, jó is meg rossz is volt de mindenképpen vicces :D remélek neked is ilyeneket :D
2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
6%
ja, meg igen eskü tétel ahogy első kommentelő is mondta, nekünk hozzá meg kellett enni valami trutyis kenyérfalatkát
2012. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%
Én hallottam elég durva szivatásokat más sulikból, pl rakd ki a suli makettjét fogpiszkálóból..., de nálunk csak annyi volt h befújták a gólyák arcát cukros vízzel és egy zizis tányérba be kell nyomniuk az arcukat és minél több zizit átvinni egy másik tálcába. De általában inkább vicces szokott lenni :D
2012. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Az egyik csajnak az volt a feladata hogy a matek tanárt kellett 2 napon keresztül folyamatosan követnie. (persze csak a suliban) meg volt egy olyan aki ilyen fura macskafülekkel a fején rohangált a suliban összevissza és azt ordibálta h "cirmos cica haj hová lett a vaj stb..." bár szerintem ez elég idegesítő volt!:D
2012. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekünk Okt.9.én lesz a gólyabál,csak tudni akartam mire számíthatok.Állítólag kéne vinni valami szemfestéklemosót,mert filctollal fognak összefirkálni.
2012. szept. 28. 13:07
 7/10 anonim válasza:
46%
Attól függ milyen korosztály, és milyen iskola, mert én pl. egy református nyolcosztályos gimibe járok, és ott nem lehet durvát csinálni a kicsik miatt meg alapjába véve a vallásosság miatt. Egyébként általában mindig nagyon viccesek a feladatok!
2012. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én most vagyok hat osztályos gimibe.
2012. szept. 29. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

első vagyok, köszi a lepontozást a sok IQ-fighter-nek...


azt azért közölhetted volna kérdező, hogy gimis vagy nem pedig egyetemista...mert ha valaki meghallja a "gólyabál" szót annak nem a gimi jut elsőre az eszébe...

2012. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Kollégiumban tojást dobáltunk egymáshoz,majd lisztet szórtak ránk. Nagy élmény volt...
2012. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!