Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A nagyszülőknek illik legtöbbs...

A nagyszülőknek illik legtöbbször érdeklődni az unokák felől, vagy a szülőknek tájékoztatni őket, hogy hogy van az unokájuk?

Figyelt kérdés

Ha egyáltaln van egyáltalán erre ilyen általános illem, szabály stb.

Azért kérdezem, mert az anyósom nagyon ritkán érdeklődik az unokája felől, amikor hívjuk inkább csak akkor kérdezi hogy hogy van a kisbaba.



2019. febr. 11. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-esnek. Nem olyan vagyok mint amiket leírtál. Én annak örülök, ha kézbeveszi, ha rámosolyog, ha beszél hozzá úgy ahogy ő akarja. Nem szabtam meg neki semmit. Mivel félig tápszeres emiatt elmondtam neki hogy hogyan kell elkészíteni a tápszert és hogyan büfisztetni, amikor vigyázott rá akkor ezt mind normálisan megcsinálta, mindig meg is köszöntem neki. A gyereken még sosem vesztünk össze. Ami bánt vele kapcsolatban az csak az hogy nem érdeklődik csak hébe-hóba. Olyan szomorú az is, hogy az én családomhoz (akik 120 km-re laknak) viszonyítva szinte semmit nem tesz azért hogy láthassa, az én családtagjaim meg mindig érdeklődnek, aggódnak érte.
2019. febr. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!