Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként "illik"...

Milyen időközönként "illik" látniuk a nagyszülőknek a babámat?

Figyelt kérdés
Szüleim 3-4 hetente jönnek, és kb. 2-3 órát vannak velünk. Nekem ez tökéletesen megfelel. A férjem szülei viszont minden nap nálunk vannak. Megkértem a férjemet, hogy egy héten csak egyszer jöjjenek, erre azt mondta, ne legyek ilyen szigorú. Szerinte nem baj, ha sűrűn jönnek, és legalább hetente kétszer hadd jöjjenek. Valóban én vagyok rossz természetű? És a magánéletünk?
2008. szept. 20. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon szeretnek nálatok lenni,vagy az unokájukat látni de ez a mindennapos találkozás tényleg sok!De te ne mond meg nekik ezt a szemükbe,nehogy úgy megharagudjanak hogy többet ne menjenek.Például próbáld rávezetni őket valahogy hohy szükségetek van magánéletre is.Nem vagy rossz természetű egyáltalán,főleg hogy már a párod is belátja hogy sokat vannak nálatok a szülei.Talán a párodnak kellene hatni rájuk,mégiscsak ő a fiuk,tőle nem úgy veszik a megbántást.Pedig meg kellene érteniük,valahogy beszéljétek meg hogy egyszer ti mentek,máskor ők,de beszéljétek meg mert mindenkinek van dolga és magánélete.
2008. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Ezt mindenképp meg kellene beszélni, de ha nem értenek a szóból, akkor szépen be lehet nekik jelenteni, hogy holnap ezért nem lesztek otthon, holnapután meg amazért, akkor talán megértik, hogy miről is van szó. De csak fínoman, mert megbántódhatnak. Kitartást, mert mindennapos vendégeskedés mellett Te sem tudsz pihizni.
2008. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem szulei hetente 1x jonnek (vagy megyunk), de a szuleimmel szinte minden nap taláxunk, mivel a szomszéd utcában lakunk. Eleinte anyum jott mindig munka után, de jó is volt, mivel a párom 6 elott sosincs otthon. Mostanában pedig úgy oldom meg, hogy átsétálok a kicsivel: így a nagyszulok is látják, és tolem fugg, mennyi ideig, + így megmaradnak az esték nekunk a párommal. Hát mindennap tényleg sok, de ha esetleg mennél néha te a kicsivel, lerovidítheted esetleg a találkákat, esetleg fokozatosan ritkíthatod oket, és talán nem bántódnak meg. Nekem bevált.
2008. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!