Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az apósom ellehetetleníti a...

Diadora99 kérdése:

Az apósom ellehetetleníti a kapcsolatunkat, ötletek?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint 3 éve vagyunk együtt, előtte évekig legjobb barátok voltunk. Én 19 éves vagyok, ő 20. Akkoriban nagyon jól kijöttem az apjával, viszont az utóbbi 1 évben állandóan talál valamit bennem, amit a párom szemére vet. A barátommal szinte sosem veszekszünk, csak akkor mikor az apja előáll ezekkel a baromságokkal. Nekem teljesen úgy jön le, mintha ellenem akarná fordítani a páromat, gyakran sikerül is neki. Nekem nem hajlandó elmondani, hogy mi a konkrét problémája velem, mindig a barátomtól tudom meg. Ilyenkor mindig változtatok a hozzáállásomon, próbálok neki is megfelelni, de akkor talál újat, ami nem kedvére való. Mit kéne kezdenem a helyzettel? (Nem élek náluk, hétvégente szoktam ott aludni, illetve hétköznap kb 3×1 órát)

2019. febr. 15. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Írj magadról pár dolgot, hogy miért nem csíphet a fickó!

- Súlyod?

- Etnikumod?

- Családod lóvéja?

- Tanulsz?

- ...

2019. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

1. Nem apósod.

2. Megőrülnék tőle, ha a gyerekem partnere minden hétvégén nálunk aludna és még hétközben is nálunk lógna

2019. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Néhány példát írj kérlek, erre így nem lehet mondani semmit.
2019. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell jóban lenned vele, semmit nem kell kezdened a helyzettel.

Találkoznod sem kell vele.

Felnőttek vagytok, találkozzatok máshol, vagy mikor nincsen otthon!

2019. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
73%

Nekem az anyosom ilyen. Alapbol tiltotta, hogy a fia barkivel is legyen. Mindig ellenem forditja, mert hogy ha mar az O elete nem sikerult boldognak lenni akkor a fia sem legyen boldog senkivel, hanem mellette elje le az eletet ez a szíve vagya. Pedig nem nala elunk.

Sajnalom amit at kell elnem. Nekem is hasonlo a helyzet csak nalunk az anyos akar kozenk allni. Az ilyen szulot nem erdekli a gyereke elete sem pedig a boldogsaga. Senki ne mondja, hogy az ilyen szereti a gyereket, mert ha szeretne, nem akarna neki rosszat! Szereti a fia a lanyt? Akkor neki semmi koze hozza. Nem neki kell vele elnie. O is volt egykor fiatal ne felejtse el. Mit szolt volna, ha vele csinalt volna igy az aposa vagy anyosa? Nem tudsz tenni semmit, en sem tudtam. A segget is kinyalhatod akkor is te leszel a rossz es addig nem all le mig szet nem valaszt benneteket.

2019. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Az apja duruzsolásával szemben miért nem áll ki melletted a palid??
2019. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, kik voltak azok az idióták, akik 3-ast lepontozták.

Pedig teljesen igaza van.

Kérdező! Hogy jut eszedbe véleményt kérni, ha semmi konkrétumot nem írsz? Lehet találgatni, föltételezhetünk rólad is rosszat, meg az apósodról is. Te meg nyilván majd lepontozod azokat, akik téged kritizálnak, és felpontozod azokat, akik apósodat szidják. Mi értelme van így kérdést kiírnod?

2019. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7: Szerintem senki nem pontozta le, szeriontem mindenki más százalékot lát, én magas százalékot látok, ez egy, kettő hogy van, hogy valakit zöldkezezek és 11% jelenik meg vagy 49%.

Vagy van, hogy hozzáírok egy kommentet a topichoz, és változnak ettől a százalékok.

Ez 10 éve is így volt, nem hiszem, hogy nem tűnt fel.

2019. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Amikor írtam, még 0%-on állt. Ehhez legalább két értékelés kellett, és mindkettő piros. Persze én is nyomtam neki zöld kezecskét.
2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
9: Nekem sose mutatott 0-t. Egy értékeléstól is azonnal mutat 0-t.
2019. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!