Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni, ha a párom...

Mit lehet tenni, ha a párom szülei folyamatosan ellenzik a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt, és szeretnénk a fővárosba költözni, mindketten tanulnánk ott, a párom befejezné a tanulmányait èn pedig elkezdenèm az egyetemet.

Viszont folyamatosan azt hallgatjuk, hogy szó sem lehet róla, neki már itt meg van a helye, itt vègzi az iskolát, én csak kihasználom őt, hogy miattam jöjjön velem, inkább ő maradjon a szüleivel egy lakásban. Folyamatosan szidnak olyan dolgok miatt, hogy miattam szedett fel plusz kilót, miattam tanul keveset stb.

Nagyon csúnyán beszélnek velem/rólam, többször csitrinek neveztek mikor felemeltem a hangomat velük szemben.

Nekem nagyon fontos ez a kapcsolat és nem szeretném, ha a szülei miatt tönkremenne. A szép szót nem èrtik, csak az a jó, amit ők mondanak.

Az én édesanyám sem nèzi jó szemmel ahogy velem illetve párommal bánnak.

Ki mit tanácsol ilyen helyzetben? Nagyon kivagyok.


2017. febr. 20. 22:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és 22 évesek vagyunk mindketten
2017. febr. 20. 22:49
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

És a párod mit szól ehhez?

Kiáll melletted?

Egyébként meg felnőtt emberek vagytok, a barátod álljon a sarkára.

2017. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kiáll mellettem, de nyilván a szüleivel sem szeretne rosszban lenni, így nagyon nehez a helyzet.
2017. febr. 20. 23:13
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
El tudjátok majd magatokat tartani? Vagy legalábbis tisztában vagytok azzal, hogy mennyibe kerül itt az élet Pesten?
2017. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Igaz én még fiatal vagyok, de remélem tudok segíteni. :) Az én anyukám szülei is ellenzik anyukámék kapcsolatát. Azaz még mindig. Most lesz a 21. évfordulójuk. Már a nagyszüleim majdnem mentek fel a rendőrségre mert elvileg apukám zaklatta őket telefonon... Sok vita van anyukám és a nagyszüleim közt. Nekem az a tippem, hogy próbáld meg a legjobb helyzetet kihozni ebből. Ne járj úgy mint mi, hogy legalább 10 éve nem látta apukám a nagyszülimet, pedig minden pénteken megyek hozzájuk. Remélem tudtam segíteni. :). Sok szerencsét.
2017. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
23.27 igen, mindketten dolgozunk és tesszük félre a pénzt lakásra és ennivalóra
2017. febr. 21. 00:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha hepciáskodsz és felemeled a hangod, én is lecsitriznélek.


22 évesek vagytok. Felnőttek. EL lehet kezdeni úgy is viselkedni. Ennek része, hogy nem anyuci és apuci engedélyét várjátok, nem őket győzköditek, hanem felelősséget vállaltok magatokért, anyagi értelemben is.

2017. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értem az embereket, akik elvárják, hogy felnőttként kezeljék őket, de közben hisztiznek, mint egy pisis hatéves.
2017. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti mit gondolnátok, ha azt mondaná a párotok szülője, hogy ő azt nem fogja hagyni hogy menjünk és éljük az életünket, hanem hogy a gyereke maradjon szèpen velük még évekig...
2017. febr. 21. 10:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha felnőttnek tekintitek magatokat és felnőttként akartok élni, akkor felnőttként kezeljétek a problémákat is!

Elhiszem, hogy 22 évesek vagytok, de ha nem írtad volna, akkor úgy gondolnám, hogy pont betöltötted a 15-öt.

2017. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!