Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki pl egy udvarban lakik...

Aki pl egy udvarban lakik anyóssal, ki tudja küszöbölni, hogy ne járjon át csak úgy?

Figyelt kérdés

Persze akit zavar, hogy átjár kopogás nélkül...

Konkrét példára lennék kiváncsi


2019. márc. 25. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Megmondod neki, hogy: Anyjuk! Ne tessék már átjárni folyton kopogás nélkül legyen szíves.... Már ha ugye ha a házba jár be (ezt nem írtad le) és nem az udvarba. Oda neki is annyi joga van menni, mint neked. Amúgy meg zárd be az ajtót, aztán nem akkor nem tud bemenni.
2019. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen a házba gondoltam.
2019. márc. 25. 07:57
 3/13 anonim válasza:
90%
Kulcsra zárva tartanám az ajtót.Mondd hogy feszélyez mikor ülsz a wc-n vagy állsz a zuhany alatt, hogy bármikor nyílhat az ajtó szégyenlős vagy.
2019. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Persze, ha olyasmit akarsz csinálni, előtte ráfordítod a kulcsot, és kész. Ha nagyon erőszakos és kinyitod, majd mondd: éppen öltözni akartam.

És ha párod is otthon van, majd szabadkozol, hogy éppen "családi életet" akartatok élni.

És ha még ezekből sem tanul, akkor te is tedd meg ugyanezt velük, zsinórban. Kopogtatás nélkül te is betoppansz hozzájuk, a legképtelenebb időpontokban.

2019. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Zárd az ajtót.
2019. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Meg mondom neki és be zárom az ajtót is, ha nem értette meg akkor megint el mondom neki.
2019. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Kulcsra zárod az ajtót.
2019. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Olyan furcsa, hogy felnőtt emberként idegenektől kérsz ilyen dologban tanácsot. Azért anyósod családtag, illene szemtől szembe, őszintén egymással beszélgetni és akkor többre mennél. Mond el, hogy zárod az ajtót, a biztonságérzeted ezt megkívánja és különben sem szereted, ha rátok nyitogatják, tök jó, hogy szomszédok vagytok, de azért tartsátok tiszteletben egymás megánszféráját. De ezt a férjeddel közösen beszéljétek meg, nehogy utána másképp mondja vissza és indul a balhé.
2019. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Semmit :) már beletörődem :) napi 5x feljár, a család minden lépéséről tudni akar, beleszól mindenbe. Az a baj, hogy egész nap otthon ül a számítógép előtt, unatkozik és feljon pl hangosan reklámújságot olvasni, ha megszólod érte besértődik, ilyenkor 2 napig nem jár fel. Zárni nem tudom az ajtót, mert sokat járunk a kertbe, vagy el otthonról. Ha zárva van, később jön és megkérdezi hol voltunk, hogy be volt zárva az ajtó..
2019. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én anyósom is ezt csinálta.Én megmondtam neki, hogy nekem ez így nem jó.Magánélet, stb. Megsértődött, pár nap nem jött, majd újra.Újra elmondtam.Pár ilyen után, már kopogott és heti 1-2-szer jött csak.

Neked kell leszoktatni.Nem bunkón,normálisan, készülj fel gondolatban, miért rossz így nektek.

2019. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!