Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 gyerekkel anyósékkal közös...

2 gyerekkel anyósékkal közös udvarban, külön lakással hogyan éltek, hogy működik, miért laktok így?

Figyelt kérdés

Már nagyon bánom, hogy belementem, de szeretnék normális családi életet, ez hogyan működhet?

Amíg nem voltak gyerekek minden Ok volt, de most az udvaron nem tudunk kint lenni nyugodtan, mert kinyitom az ajtót és már ott vannak, mint a dögkeselyűk. És semmi nem elég ha 3*2 órára megyünk ki 3*2 órát a nyakunkon lógnak.És még ki van akadva, hogy legalább ilyenkor hagy lássa az unokát.Akit nem hagy érvényesülni, játszani stb..

Nem bírom, de a férjem szeretem, csak nemtudom ez meddig elég.


2011. nov. 17. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

"dögkeselyűk"

Jaj, szegényke, hát nagyon el lehetsz keseredve, ha így írod!

Megértem, hogy ez rossz neked, mert magad akarod nevelni a gyerekeket, de hidd el, ők nem rosszindulatból teszik, hanem tényleg látni akarják az unokákat.

Ami neked persze, hogy idegesítő.

El kell költöznötök, sajnos más megoldás nincs.

2011. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, de mindennek van határa, 1 héten lehetne 1-2 nyugis napunk, máris derűsebben látnám a világot, de neki ehhezz"joga" van, én meg mehetek állandóan a 2 gyerekkel, csak legyen egy kis nyugtunk és ki tudjam szellőztetni a fejem, meg a gyerekeken is látom, hogy nyűg néha nekik, na meg ha végképp túlzásba esnek akkor meg kezelhetetlenek is lesznek(mármint a gyerkőcök)mert minden hülyeség mehet és semmi nem tilos, én meg vagyok a gonosz mert én mondom, hogy Nem
2011. nov. 17. 14:06
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

én is a költözést javaslom. az idősek a kor előrehaladtával egyre elviselhetetlenebbek. most lehet fujjogni de ez az igazság.


nincs valami tv műsor amit mindig megnéznek? menjetek ki azalatt a kertbe. akkor tuti egyedül lesztek.

2011. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Énnekem más a tapasztalatom, a lányom együtt él az anyósékkal(emelet ráépítéssel, de külön lépcsőházzal. Nagyon jól megvannak. Nem kell lélekszakadva rohanni oviba, suliba, anyóspajtás elhozza, és még tanul is vele. Ha másként állnál hozzá, akkor a kapcsolat is jobb lenne. Miért baj, ha a nagyi látni akarja az unokáit? addig te végezhetnéd az elmaradt házi munkát. Ha az anyukáddal laknál akkor is így viselkednél? Amilyen a mosdó, olyan a törülköző. Neked kell változni, másként hozzá állni. Te is leszel anyós, neked hogy esne, ha csak akkor láthatnád az unokáidat, amikor kimennek az udvarba? Na és a gyerekek hogy vannak a nagyival? mert ha ellene neveled, a bumeráng vissza üt
2011. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

állj a sarkadra és mond meg neki, hogy elég volt, ne másszon mindig a nyakatokra te is szeretnél a gyerekekkel lenni úgy, hogy közbe senki nincs ott


ha meg nem megy akkor vidd el őket sétálni, játszótérre, gondolom oda csak nem követ

2011. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

14:20-nak.Nem nevelem ellene, de nem hinném, hogy napi szinten több órát kellene b..tatni minket.

Nincs elmaradt házimunkám, mindent el tudok végezni, úgy nevelem a gyerekeimet, hogy ez nem nyűg, hanem a mindennapok része, kitakarítunk, utána lehet játszani stb...Amíg főzök addig meg a konyhában szöszmötöl.

Dzeretném ha Ők is olyan talpraesettek önállóak lennének, mint amilyennek engem neveltek, nem fogom csak azért lepasszolni a gyerekem, mert ki kell takarítanom, vagy ablakot kell pucolnom, lehet nem fél óra alatt végzek hanem másfél, de aki azt akarja, hogy könnyű legyen az vegyen aranyhalat.

Én csak a családommal szeretnék néha nyugodtan lenni, mesélni egyből a férjemnek amikor hazajön,mert szerintem azért mindent nem előttük kellene megbeszélni.

2011. nov. 17. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

Te mit szólnál hozzá, ha a te édesanyádat így jellemeznék?

Férjed tudja, hogy mennyire nem becsülöd az édesanyját? Mi lesz, ha dolgozni fogsz? Gondolod akkor fog segíteni? pedig lehet, hogy rá fogsz szorulni. Szinte árad belőled a gyűlölet. Kívánom, hogy rólad is így vélekedjenek. Bumeráng vissza üt

2011. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondolom soha nem voltál még ilyen helyzetben.

az én Anyámnak is vannak hibái igen és nekem is senki sem tökéletes.

a férjemnek is sok.

És nem csak az udvaron láthatja, Ő csak ezt mártírkodásból mondta, hetente többször boldogít a lakásban is .

Nem értem miért kell itt mindenkinek segítség ahhoz is hogy a hátsó felét kitörölje.

Nem egyszerű persze, de minden megoldható.

Otthon is ezt láttam, és a saját lábamra állva teremtettem meg magamnak mindent, nem pakoltak a seggem alá soha semmit.

A gyerekemnek meg végképp nem kívánok ilyen életet, éljenek csak olyan messze majd, hogy papucsban ne tudjak átmenni és boldogok lesznek.

Azokra is kíváncsi lennék akik ilyen helyzetben vannak, hogyan telnek a mindennapok?

2011. nov. 18. 09:12
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyunk egyformák. A drámázáshoz szokott ember, nem veszi észre magát. Nem mindenki olyan erős, mint te. ELFOGADÁS. Vedd meg neki a James Redfield: A mennyei prófécia. Nagyon szépen leírja az ilyen viselkedést, és hátha magára ismer. Van a szegény én, aki mindig sajnáltatja magát, van a vallató, aki mindent kiakar szedni a másik emberből, hogy uralkodjon rajta, van a hallgatag , aki azzal vonja magára a figyelmet, hogy csendben van, nem mond semmit. Ne tudd meg milyen idegesítő, /vejem ilyen/ és van a megfélemlítő. Ezek a drámák napi szinten megjelennek az emberek viselkedésében. A könyv könnyű olvasmány, egy kaland regény, de ezeket a viselkedés formákat építette bele úgy, hogy az ember magára ismerjen
2011. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
címe megtévesztő, nem szent könyv!
2011. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!