Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van olyan, aki jóban van az...

Van olyan, aki jóban van az anyósával?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy a legtöbb anyós tönkreteszi a fiatalok életét? És hogy ez eleinte nem látszik, mert rendes meg minden, aztán az idő elteltével kimutatja a foga fehérjét? Van olyan, akinél nem így van? Aki az ismerkedéskor is jól volt a párja anyukájával és ez a házasság után sem változott? Köszi a válaszokat :)

2019. ápr. 3. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Igaz, csak 4 hónap múlva lesz hivatalosan is az anyósom, de én nagyon jóban vagyok vele. Külföldön élünk, és amikor ideköltöztem, felajánlotta, hogy segít mindenben, amiben szükséges, amíg nem ismerem ki magam a városban. Jött velem például vásárolni, ügyeket intézni. Mostanában szoktunk együtt sütni. Neki nincs lánya, csak két fia, ezért azt hiszem, afféle harmadik gyerekként tekint rám. Egyáltalán nem az a tolakodó fajta, ha szükség van rá, jön és segít, és én szintén, ha neki kell valami, de olyan is van, hogy hetekig nem beszélünk.
2019. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Jóban vagyunk 17 éve,aranyos kis nő :)
2019. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

De jó nektek 😃

Az én anyósom képmutató. Ha van valami összejövetel folyton venné ki a kezemből a kislányomat, hogy mutassa milyen jó mama. De egyébként 2km-re lakik és rá se néz.

Folyton veszekedést csinál a férjem és a testvére között azzal hogy össze vissza hazudozik. Szerintem nem sokáig fogjuk tartani vele a kapcsolatot ha így folytatja.

2019. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Hogy a legtöbbel mi a helyzet, azt nem tudom. Azt tudom, hogy a férjem előtt volt 2 komoly kapcsolatom, abból az egyik a tipikus az arcomba műmosolyog, aztán hátam mögött kavarja a szart banya volt, aki az elején jópofizott, aztán mikor a kicsifia hozzám költözött, megmutatta, ki a Jani. A másik komoly kapcsolat anyukája teljesen közömbös volt. Se nem szeretett különösebben, se nem bántott soha, semmi különös nem volt.

Férjemnek két öccse van, mindkettő felesége is, én is nagyon jóban vagyunk az anyósommal, és általában az egész családdal. Ők nem titkoltan úgy voltak vele, hogy nagyon szerettek volna kislányt is, és mivel sajátjuk nem volt, így a fiúk választottjait szeretik saját lányukként. Ezt mi is így éljük meg, férjem apukája apám helyett apám (a sajátom még kislány koromban meghalt), anyukája jobban vigyázna rám néha, mint a saját anyukám. Szuperek az unokákkal, ha lehet, még egy fokkal jobban születnek a gyerekeink óta, bármiben és bármikor szívesen segítenek, de nem erőszakoskodtak soha. Érdekli őket az életünk, sokszor hívnak és jönnek ők is, ha hívjuk őket, de az első perctől tiszteletben tartották a mi életterünket. Tényleg szuperek, kívánni sem tudnék jobban náluk. Nálunk - és a sógoraim feleségeinél - nem változott semmi a házasságok óta, ugyanúgy szeretnek minket.

2019. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Együtt is lakom vele 23 éve... semmi problémánk.
2019. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Jóban vagyok vele, korrekt a kapcsolatunk. Gyerekünket ugyanúgy rá merem bízni, mint anyukámra. Szeretem, tisztelem őt. Igaz, ő is mindig becsületes velem kapcsolatban, és barátságos.
2019. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk igaz. Az én anyósom - a férjem anyja - már az első nap gyanús volt nekem. De 2 hónap múlva már megtudtam a hozzá állását! Amikor közli sírva NEKEM remegő hangon, hogy úgy örül, hogy a fia azt mondta neki, hogy nem költözik el tőle - azaz velem nem fog elköltözni a büdös életbe, hát ott gondoltam, hogy ebből később még "szép" dolgok születnek majd...

Utána csak olyan "könnyed" szurkapiszkálódás volt, amolyan humorosan előadott burkolt jellegű célzások, hogy nehogy má családtagnak érezzem magam! Aztán 1 év után ki lettem osztva is már, hogy érezzem magam egy szar "asszonynak", mert én hogy merem magam kiszolgáltatni a fiával! ...Csináltattam vele egy csésze kávét! Ez már kiverte a biztosítékot! Csak sajnos a kedves párom elfelejtette velük közölni hogy egyeztünk meg egymással mi ketten. Ő meg lapított mint szar a fűben, pedig ott volt és előtte osztottak ki! Akkor tudtam, hogy a párommal is lesznek még jó nagy veszekedések. Akkor ott is hagytam őket, le kellett lépnem az idegben.

Később sem javult a helyzet, csak JELENLEG IS fenn tartják a látszatot a külvilág és egy ideje a férjem felé is. Bezzeg mikor egyedül maradok velük, valahogy mindig belém kötnek vagy semmibe vesznek. Most ez a taktika! Semmibe vesznek! Ülünk anyóssal 3an egy asztalnál, anyós mit csinál? Teljes testtel a fia felé fordulva beszélgetnek úgy, hogy nekem háttal ül anyós! Így szoktak csinálni! Múltkor nem kínáltak meg, fejemhez vágták hogy ők engem nem szolgálnak ki! Majd amikor bejött a férjem a házba, neki meg elé tették a kaját megmelegítve, hogy jaj kisfiam egyél! Azóta semmit nem fogadok el náluk. Nem kell semmi. Esküvőnkön konkrétan telibe szartak engem. Anyós mindent posztolt - minden alatt őt, a párját, az anyját, lányát, ....és a vőlegénnyel ugye! Hopszika, csak olyan esküvőre mentek ahol nocsak hát menyasszonynak se híre se hamva nem volt! Hát rólam valahogy nem tett ki képet! Csak miután írta neki valaki kommentbe, hogy a menyasszonyról is akar képet! Szerinted?

Sunyi alattomos mindegyik!

2019. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az após átjön hozzánk és így szól a fiához (a férjemhez): gyere át, anyád finomat főzött. Vagyis egyes számban. Hm.
2019. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát se jóban,se rosszban nem vagyunk. Nem sokat beszélgetek vele, utcán is csak köszönünk egymásnak (igaz, biciklivel vagyunk és nem állunk le,plusz én ilyenkor munkába megyek),egy utcában lakunk,de ő a másik végén, szerencsére ritkán jön át.Nagyon fura dolgai vannak és nagyon ingerszegény életet él.Nem tudom, dolgozott-e valaha,de mióta páromat ismerem,biztos hogy nem.Szegény apósom meg a normál tizenórás munkái mellett még maszekol is.Hát mondjuk úgy, hogy anyós háztartásbeli,de gyakorlatilag takarítani se igen szokott,a fürdő is rémesen igénytelen,nem is értem,hogy tudott párom is ott lakni..

Nem is jár el sehova, egy barátnőjével szokott néha trécselni, a legkisebb hír is hatalmas dolog neki,hiszen nemigen érik hatások. Múltkor például mikor kijött a démász az egyik szomszédhoz,ebéd alatt végig az ablak mellett állt,és nézte,valamint nekünk kommentelte, hogy mi történik.. Már párom is röhögött rajta...Ja,és egyszer se láttam, hogy velünk ebédelt volna, mindig az asztal mellett ül, mint régen a dédmamák, később szokott enni, de hogy mit, azt a párom se tudja. Viszont még mindig ilyen legyen, mint hogy gyakran jöjjön. Gyerek még nincs,nem tudom, ha lesz, gyakrabban jár-e át,de remélem nem.:D

2019. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Biztos van 😂
2021. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!