Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kért számon és oktatot...

Jogosan kért számon és oktatott ki az anyósom?

Figyelt kérdés
Ma nem tudtam felkelni az agyból. Elmentem orvoshoz, ahol izomlazítót és erős fájdalomcsillapítót kaptam. Valamint beutalót a reumatológiára a derekam miatt. 3 hete kezdtem az adott munkahelyen. És nem is az volt neki a lényeg hogy tán beteg a gerincem, hanem az, hogy nem mentem dolgozni és holnap sem enged az orvos. Én vagyok egyedül az, aki úgy érzi nem tartozik magyarázkodással, és nem kell rosszul éreznie magát emiatt?
2019. ápr. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Mi köze van ahhoz anyosodnak, hogy mikor mész dolgozni, és mikor nem?
2019. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Külön élünk tőle a párommal, de az ő lakásában. Viszont ezért nem értem a szitut hogy mi köze ehhez, miért szól bele ebbe. Mindig beleszólt, és szóvá is teszi honnan mennyit hiányoztam. Mielőtt itt kezdtem. Leszögezte hogy "nem akarom hogy hiányozz se erős vérzés se menzesz miatt". Felnőtt ember vagyok, eltudom dönteni mikor vagyok olyan állapotban, hogy otthon maradjak. Ezért nem értem mostsem ezt a számonkérést. Mert nem tudtam felkelni. Az ülés, fekvés, állas us fájt a derekamnak. Fájdalomcsillapító mellett is fáj jelenleg.
2019. ápr. 24. 00:09
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
De ha nem éltek együtt, akkor honnan tudja, hogy voltál e munkában, vagy sem? Miért kell mindent az orrára kötni?
2019. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Anyosodnak mi koze ahhoz hogy te mit csinalsz? Nem egyaltalan nem jogos hogy kioktatott! Elkuldtem volna az anyukajaba.ki o hogy neked szovegeljen?
2019. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%

Elköltöztök saját lakásba és nem lesz ilyen probléma, nyugodtan lehet majd mondani neki, nincs köze hozzá. Amíg a lakhatásotokat ő biztosítja, hiába nem tetszik a sz.r stílusa miatt, joggal aggódik, van-e elég jövedelmetek, amiből idővel saját lábra álltok.

Ha menstruáció és hasonlók miatt is otthon maradni kényszerülsz, érdemes volna pcos irányban is vizsgálódni.

2019. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Én hazamennék. Ha már szülő bsztat, akkor legalább a sajátom legyen.
2019. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Nála dolgozol?
2019. ápr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%
Menjetek saját pénzből fizetett albérletbe és akkor nem lesz joga abba hogy beleszóljon.
2019. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
Ő ajánlott be a mostani munkahelyedre, ezért aggódik, hogy hogyan fogsz helytállni? És tényleg otthon szoktál maradni menzesszel összefüggő fájdalmak miatt?
2019. ápr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%

"Én vagyok egyedül az, aki úgy érzi nem tartozik magyarázkodással, és nem kell rosszul éreznie magát emiatt?"

Nem így érzed. Ha így éreznéd, nem tettél volna fel kérdést róla itt, hanem egyszerűen lapoznál.

2019. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!