Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan kért számon és oktatot...

Jogosan kért számon és oktatott ki az anyósom?

Figyelt kérdés
Ma nem tudtam felkelni az agyból. Elmentem orvoshoz, ahol izomlazítót és erős fájdalomcsillapítót kaptam. Valamint beutalót a reumatológiára a derekam miatt. 3 hete kezdtem az adott munkahelyen. És nem is az volt neki a lényeg hogy tán beteg a gerincem, hanem az, hogy nem mentem dolgozni és holnap sem enged az orvos. Én vagyok egyedül az, aki úgy érzi nem tartozik magyarázkodással, és nem kell rosszul éreznie magát emiatt?
2019. ápr. 23. 22:57
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem is fura hogy valaki menstruáció vagy erősebb vérzés miatt ne dolgozzon, bár van egy barátnőm aki ilyenkor a lakást se tudja elhagyni olyan fájdalmai vannak. Viszont ez a megjegyzés arra utal, hogy sorozatosan nem mész melózi ilyenek miatt. Na nem mintha az anyósodnak köze lenne hozzá, max a főnökeidnek lesz elege egy idő után.
2019. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
77%
Honnan tudja? Elmentél hozzá panaszkodni, aztán nem jött be?
2019. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
34%
Hahhahaha, nagyon röhögök, mesélj még a családodról!
2019. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
74%
Ennek van valami előzménye? Pl. még nem nagyon dolgoztál, nem maradtál meg hosszabb ideig egy helyen sem?
2019. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
92%

Fhuu nálunk is volt ilyen exemmel. Nem bírtam felkelni az ágyból, 40°-os lázam volt. Éjszakára mentem volna dolgozni. Férjem valószínűleg felhivta az anyját és elpanaszolta, hogy nem megyek dolgozni. (szomszédban lakott az akkori anyós jelölt). Átjött és elkezdett ordibálni, hogy mit képzelek magamról.

Még aznap este kiderült hogy az volt a nagyon nagy probléma, hogy exemhez akkor este ment volna a nőcske. Másnap összepakoltam és szó nélkül leléptem.

2019. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
82%

Az, hogy az ő lakásában éltek, kellemetlen függőséget okoz tőle, de nem jelenti azt, hogy automatikusan neki lenne igaza a veled kapcsolatos kritikában, vagy emiatt számon kellene téged kérnie, bele kellene szólnia az életetekbe.


Ha jártál orvosnál és az orvos utasításait követed, akkor szerintem nem kell rosszul érezned magad. Ha ez egy új egészségügyi probléma, akkor senkinek nincs alapja beleszólni abba, vagy felülbírálni, hogy milyen utasításokat adott az orvos.


Ha reumatológiára küldtek, akkor valószínűleg nem nőgyógyászati problémát gyanít az orvos, viszont ha menstruáció vagy erősebb vérzés indokkal havi rendszerességgel otthon maradsz, és ez az alkalom is menstruációhoz kapcsolódik, akkor érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz és elmondani a panaszaidat, mert az ilyen mértékű, a napi tevékenységet ellehetetlenítő fájdalom nem normális.

2019. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne foglalkozz anyós hülyeségeivel, esetleg kérd meg a párodat, hogy állítsa már le a mindenbe beleokoskodó anyját...
2019. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Igazából nem,én találtam ezt a munkát. Az interneten. Mi fizetjük neki a rezsit és a saját csekkeinket, tehát neli nem sokimindent kell ide beleadni. Van két kutyánk, van hogy besegít az orvosi ellátásaik költségeibe, de azt ő ajanlja fel, nem azért mert nem tudnánk kifizetni. Menstruáció miatt, az elmúlt 4 évbe 2-3 alkalommal maradtam itthon, amikor annyira véreztem hogy a betét+tampon kombináció is átázott fél óra használat után. Egyébként meg a párom szokott telefonálni az anyjával, ő mondja el neki hogy mit csináltunk ma/tegnap. Azt is ha itthon maradok. Tegnap pl pont bejött a kutyákat megnézni. Így nem mondhattuk a 4 ünnep után hogy szabadnapom van, nem is szándékozom hazudni. Csak nem értem ha felnőtt ember vagyok, akkor miért szól bele ő egy külön háztartásból, de a párom nagyanyja is volt hogy megjegyezte mikor lementünk hozzájuk. Oké, biztos jót akarnak. De nekem ez inkább már átnyúlik a befolyásolás szituációjába.
2019. ápr. 24. 10:08
 19/49 anonim ***** válasza:
90%

A lakásában laktok és még be is segít? :D Hát ez a baj. Nem kell lakbért, lakáshitelt fizetnetek, csak rezsit, de még így is ő segít be nektek. Akkor gondolom, nem dolgoztok rendesen, rendszeresen mindketten. Nyilván a korábbi rossz tapasztalatok alapján most már akkor sem hiszi el, hogy tényleg beteg vagy, ha valóban az vagy, és azt hiszi, hogy csak lógni akarsz.

És hiába vagy felnőtt, külön háztartásban, így is még ő fizet nektek, miközben ingyen a lakásában laktok :D

2019. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
A menstruációval nem függ össze a problémám. Fél évente volt derék becsípődésem. Most ez elmúlt 2 honapba rendszeresen fájt a hátam. Így elmentem dokihoz, aki felirta az említett 2 gyógyszert és kiírt 2 napra. Amit a párom is furcsál. Hogy a háziorvos ma se engedett. Így nem tudom hogy maradjak-e még ebben a kapcsolatban. Néha azt érzem inkább az anyjának ad igazat. :/
2019. ápr. 24. 10:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!