Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 3 napos anyósi látogatás,...

3 napos anyósi látogatás, miközben én nem vagyok otthon? Normális?

Figyelt kérdés
Anyósom telefonon szólt, hogy látogatóba szeretne jönni egy bizonyos hétvégén. A férjem jelezte neki, hogy akkor én nem vagyok itthon (egy egész hónapot hiányzok tulajdonképpen). Erre, hogy jaj, csak hát akkor tud jönni (2 hónapja volt itt, tehát nem 100 éve), máskor ki tudja mikor tud még, erre a férjem mondta, hát ha csak akkor tudnak, jönnek, mit csináljunk... Nekem kellemetlen azonban a gondolat. Én a vendégekre fel szoktam készülni a magam módján. Én nem mennék vendégségbe, ha nincs otthon a háziasszony, még a fiamhoz sem, mert szerintem ez nem normális, hogy nincs aki erre itt rendesen felkészüljon, majd itt tesz-vesz a konyhámban össze-vissza és ha nem találnak valamit, engem fognak zargatni telefonon. Túlreagálom, vagy anyósom kissé arcátlan? Vagy lehet, hogy csak nem gondolta ezt át, hogy ez a gyakorlatban hogy is fog működni?
2019. máj. 6. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
83%
A fiahoz jon! Az nem csak a te hazad! Beszeld meg elore a ferjeddel, hogy o intezze az egeszet, teged akkor ne zargasson senki.
2019. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 A kérdező kommentje:
Pont ezért egy szót se szóltam, de én a helyében nem jönnék. Nekem ez az a kategória, amikor vendégségben illik felajánlani, hogy segítesz a mosogatásban, és a házigazdának illik elutasítani. Erről szólt a kérdésem, és nem arról, hogy NE jöjjön, de nekem ez akkor is furcsa.
2019. máj. 6. 14:31
 3/121 anonim ***** válasza:
41%
Nőként én sem nagyon viselném el ha valaki más nő, akár az én édesanyám akkor jönne hozzánk, és rendezkedne amikor nem vagyok otthon. Első válaszoló, had mutassam be a válaszodat másik szemszögből is: az nem csak az anyós fiának a háza, hanem a menyének is! Aki a háziasszony! Illene akkor ilyeneket szervezni, amikor ő is otthon van. Egy napos látogatás nem lenne gond, ha reggel jönne a fiához este pedig menne. De itt több napról van szó. Finoman szólva is pofátlanság ez az anyós részéről. Ennyit az illemről, úgy látszik csak a fiataloknak kötelező betartani az idősebbekkel szemben, fordítva meg le van kakilva.
2019. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
74%
Hat ha nem vagy ott, akkor nyilvan o fogja ezeket intezni. Mi ezzel a baj?
2019. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 A kérdező kommentje:
Valahogy így gondolom én is. A férjem részéről egyáltalán nem neheztelem, mert 1. az anyja 2. mint klasszikus férfi, nem látja át, hogy milyen háttérdolgok vannak itt. És nem arról van szó, hogy na, idekeveredett valaki a városba és nálunk alszik mert szüksége van szállásra, ez esetben természetesen nem zavarna. De ezt a látogatást el lehetett volna simán halasztani.
2019. máj. 6. 14:35
 6/121 anonim ***** válasza:
68%
Bele ne halj -.-
2019. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki, legalább a férjedet ellátja nem lesz egyedül!Hisz az édesanyja.
2019. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne találkozhatnának kettesben?
2019. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
78%

Tehát anyós csak akkor teheti be a lábát a házba, ha őfelsége is otthon van???

Ott keresitek a problémát ahol nincs. A Kérdező nem lesz otthon egy hónapig, ezért megáll az élet? Anyós megmondta, hogy ekkor tud jönni és kész. Most szépen a Kérdezőhöz kell igazodni, csak azért, mert csak??? Gondolom nem dúlja fel a házat, ha ebédelnek, akkor elmosogat. Ez igy van rendjén. Az lenne a pofátlanság ha minden bejelentés nélkül odamenne több hétre. 3 nap miatt cirkuszolsz itt? Vicc :D

2019. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez tök jó! Én örülnék, ha anyósom akkor jönne, ha nem vagyok otthon. És nem zavar, ha másvalaki tesz ves z a konyhában. Ugyanis nálunk a konyha nem csak az enyém. Mindenki használhatja és használja is.
2019. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!