Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne megértetni vele?

Hogyan lehetne megértetni vele?

Figyelt kérdés
Anyósom folyton tömi valamivel a 2 éves fiam. Nem érdekli az sem, ha mindjàrt ebéd vagy vacsoraidő van. Amugy is rosszevő a fiam, de a meglévő étvàgya is elmegy, aztàn én kinlódok, hogy valahogy megetessem.
2019. máj. 16. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell ott lakni anyós nyakán ha már gyereketek van.

Ha meg nem vagytok ott nem tudja mivel tömni.

2019. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez milyen gyakori? Mennyi időnként találkoztok?
2019. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Engem hébehóba kér meg rokon csaj, hogy vigyázzak a gyerekére (kb. félévben egyszer), én akkor teszek az alapszabályokra, miattam ebéd előtt is megeheti a túrórudit, legfeljebb nem ebédel. (De nyilván ha közel laknánk, és gyakran vigyáznék rá, akkor nem tennék így keresztbe az anyjának, viszont nagy ritkán belefér.)
2019. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

1-re és 2-re:

Hát igen, nem mindegy, hogy együtt laknak és napi probléma ez, vagy havonta egy hétvége. Utóbbi esetben lehet, hogy nem ér annyit az egész, hogy szóljon miatta.

2019. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy udvaron lakunk. Sokszor az udvarra is kihoz mindenfélét.
2019. máj. 16. 14:26
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és a férjem nem érti, hogy mi a probléma.
2019. máj. 16. 14:27
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az együttlakás örömei. :DDDD

Közös udvar csak egy fokkal jobb a közös háznál.


Csak azzal szabad ilyen módon összeköltözni, akinél biztos vagy benne, hogy szót értetek egymással.

2019. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Erre való a kommunikáció. Le kell ülni, elmagyarázni neki szépen a problémád, megkérni hogy ne csinálja ezt, hisz a te gyerekedről van szó. Ha adni akar neki valamit, akkor főétkezés után tegye a TE engedélyeddel és ne túl gyakran. A fejlődő szervezetét szétcseszi ha folyton édességgel tömi.
2019. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Bocsi, de egy rossz evő gyereknél örülni kell bárminek, amit megeszik. HA az mama által adott joghurt, akkor annak.


Mondjuk nem értem, hogy egy egyébként rossz evő gyerek va mamától vajon miért fogad el mindent... nem a főztöddel van a gond??

2019. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
8, nem ízt írta, édességgel tömi,hanem azt, hogy mindenfélével...
2019. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!