Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » El akarja venni a kisfiamat...

El akarja venni a kisfiamat mit tegyek? Egyáltalán ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy hivatalos levelet, hogy bennt volt a fiam nagyanyja (exanyós) a gyámügynél. Mindenféle kitalált dolgokkal. A lényeg hogy el akarja venni a kisfiamat mert szerinte nem vagyok jó anyja. Mit tehetnék? A gyereknek mindene megvan az ég világon és saját szép házban élünk ahol rend és tisztaság van. Csak a volt anyós bolond és a kocsmát se veti meg. Szerinte ő a legjobb de mindenki rossz, hanyag. És hogy 2 évesen miért nem szobatiszta, meg azt állitja bántjuk a gyereket, a párom alkesz, koszosak vagyunk, és üres a hűtő. Tehát szerinte veszélyeztetjük a gyermek testi lelki, és erkölcsi fejlődését. Esetleg fel lehet valahol jelenteni hamis váddal? Vagy mit tehetnék? Nagyon szomorúak vagyunk.

2019. máj. 28. 20:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként innen már ki van tiltva a házból. Nem jön be.
2019. máj. 28. 21:22
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez már Btk. 371.paragrafusába ütköző bűncselekmény.Jelentsd fel hamis váddal.Tudod bizonyítani h alkoholista?Van róla papírja orvosnál h hülye a "nagyi"?

Ha tudod h van róla papír,akkor bíróság által kikéretheted.

Ne hagyd annyiban mert a gyámügy nem fogja lezárni ennyivel,hacsak ki nem fogsz egy normális ügyintézőt a 10000ből.

Az a lényeg környezettanulmánynál h a gyereknek legyen ágya asztala széke,ilyen alapvető dolgok,meg rend és tisztaság.Azzal ne foglalkozz ha veletek mondjuk még egy szobában van és külön ágyon/ágyban alszik.Abba nem köthetnek bele.És abba se h mennyiből éltek.

Gyerekjóléti felkeresett?

2019. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen felkerestek onnan. Nincs papír hogy bolond a nő de mindenki tudja a környezetében élők is hogy egy hisztérikus depressziós hárpia. Egyik szavával üti a másikat. Az hogy iszik sajnos azt se tudom bizonyítani, csak az emberek tudják meg a közös ismerősök is. Szerintem ez éppen elég.
2019. máj. 28. 21:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen indits buntetoeljarast birosagon(ott jelentsd frl) es kerj r igazsagugyi elmeszakertot es pszichologust is.

Gyerekjoletivel ne szerzodj le,mert sok embert atb.sznak ezzel.

2019. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok mit mondani mert nem vagyok a helyedben,de leirom en mit tennek:Elso utam a rendorsegre vezetne,feljelentenem ragalmazasert aztan irany a gyamugy.Ez a ketto lenne a szemem elott a legfontosabb.
2019. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!