Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az hogy a páromat az...

Jázmin0025 kérdése:

Normális az hogy a páromat az anyja egy nap 4-5 x hívja minden nap menni kell? hozzájuk. És engem is hívogat és faggat be fizettünk e minden számlát meg keljünk fel reggel és intézzük a dolgokat. Elegem van belőle!

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De a párod se az, ha ezt hagyja
2019. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Állítsátok le.
2019. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem normális a kérdésben vázolt helyzet.
2019. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem az viszon az sem normális hogy ti ezt hagyjátok, ez nem megoldás hogy ki íród ide ezt a kérdést, vannak megoldások, üljetek le és mondjátok el neki hogy ne hívogasson folyton,semmi köze hozzá hogy mit mikor fizettek ki, és ne keltsen benneteket ,ha így sem érti meg letiltjátok a számat és kész, probléma megoldva,gondolom nem vagytok már gyerekek ...
2019. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Heti max. egyszer vennem fel neki a telefont.


Kozolnem vele, hogy koszonom szepen az aggodalmat, de tudom, hogy mi a dolgom es, hogy mikor mit kell intezni, tehat ne foglalkozzon a MI ugyeinkkel!


A paroddal is beszelni kellene, hogy ideje leszakadni anyucirol..

2019. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Nem akarja, hogy ennyi ésszel terhes legyél, ezért inkább nonstop zaklat 😁.

2019. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkora agyhalottak vagytok a pasikáddal, hogy már eskü megértem az anyöst, amiért gondoskodni próbál rólatok. Remélem, kufirc előtt is odatelefonál néha, hogy ne felejtsétek el a gumit, mert f4sznak kéne belőletek mégegy.
2019. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, ez a belinkelt kérdés nem kutyaf@.sza. -.-"
2019. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A bunkó válaszokat is köszönöm. Jogos hogy minek hagyjuk. De nem kell feltételezni hagyjuk csak én nem hagyom. Próbáltam beszélni a párommal csak a vita a vége. Állandóan. Hogy náluk ez a normális a szülei aggódnak de nem a szülei az anyja. Mondtam neki állítsa le meg semmi köze ha nem megyünk le hozzá hogy mégis akkor hova megyünk. Többször is szoltam már mindig vita a vége. Meg értem az is szereti az anyját meg már idős nsgyon. De akkor se kell napi szinten menni meg mindenről be számolni! Mert van saját életünk. Is így van így a magán életünket is el baszhatja! Mert bele gondolok lesz saját gyermekünk akkor napi szinten itt lesz.? És nem hagy majd békén minket? Akkor majd nem 3x jön a telefon hanem ide is költözik esetleg. Mondtam páromnak ezt egy normális nő sem viselne el! Lehet szeretni a szülőket de ez már túlzás számomra!
2019. jún. 25. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van! Ne hagyd magad, mert átveszi az uralmat, és ahogyan írtad : majd ha lesz babátok, odaköltözik a nyakadba, és nyomja az elavult régimódi és sajnos káros szokásokat /tanácsokat a kisbaba ellátásával kapcsolatban.
2019. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!