Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szombat reggel mindenkinek...

Szombat reggel mindenkinek megőrül az anyja?

Figyelt kérdés
reggel 7kor porszívózik, magyaráz, takarít blabla..én egy kicsit végre aludnék tovább egyébként mindennap 4kor kelek..
2016. márc. 19. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ismeros..
2016. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Az enyém is mindig ezt csinálta, igaz 7kor azért nem, de 8tól simán.

Porszívó, edénycsörömpölés, kiabálás.

Ha 9ig csakazértis aludtam, akkor egész nap a lustaságom volt a téma :(

El is költöztem 19 évesen, és alig várom, hogy a fiam (2éves) rákapjon a sokáig alvása :)


Anyósom pl pont ellentéte, ök igaz csak ketten voltak a férjemmel, de simán elalszik ö is délig egyig. Igaz ebéd ott aztán nincs ;)

2016. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom az osszes hazimunka anyukadra marad, es ugy van vele, hogy minel hamarabb letudja, annal elobb fozhet, majd pihenhet vegre o is.
2016. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Segíts neki,akkor hamarább végez.
2016. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem, vannak anyukák, akik ráérősen kezdik a hétvégét, de ott nincs délben-egykor ebéd az asztalon, és nem egy ember vállán nyugszik a háztartás.
2016. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez nálunk a nejemmel vita tárgya. Ő, ha itthon van, 5 órakor kipattan az ágyból és bőszen dolgozik. Én meg örülök, ha 8-kor felébredek, de utána még 2 óra kóma van.

Szóval, mikorra én észhez térek ő már hulla fáradt.

2016. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem mindenkienk ilyen a mamája. Pl. az enyém igenilyen volt, és még most is ilyen. (Én már felnőtt vagyok nem érint.)

Viszont én nem vagyok ilyen...

2016. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is ugyanez, reggel 7kor kezdi és egy idegebeteg lesz belőle segíteni nem lehet mert én úgy is csak elrontom szerinte szóval már nem erősködök, de az tény a szombatok borzalmasak itthon, folyamatosan az üvöltözés megy inkább még pénteken átmegyek a barátomhoz és délig haza se jövök
2016. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van gondom hogy takarítani kell, énis szoktam a saját szobámat + az emeletet. De szeretem délután csinálni inkább.
2016. márc. 19. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
A takarítás pótcselekvés. valahol elszúrta.
2016. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!