Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hagynatok a menyeteknek,...

Ti hagynatok a menyeteknek, hogy nalatok mossa ki a 120*90 es szonyeget az udvaron, mert ok lakasban lakak?

Figyelt kérdés
ertelem szeruen nem gayna koszt maga utan.

2019. jún. 21. 10:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
A 120*90-es szönyegedet felcsavarod, felcsapod a hónod alá és elviszed egy tisztítóba. Sokkal-sokkal egyszerűbb mindenkinek, főleg neked. Nem is egy rettenetes nagy összeg, nem pancsolsz el egy csomó vizet feleslegesen és nem szennyezed a talajt vegyszerekkel.
2019. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon ügyes kis menyét lehet, ha tud szőnyeget mosni!
2019. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%
Le vagyok maradva, de nem értem, hogy a lakásban miért nem tudja kimosni. Fürdőszoba nincs, vagy víz? Mert a 120×90 nem egy nagy darab szonyeg, siman belefer a kadba is. A kavezo asztalom picivel nagyobb
2019. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%

Nem hagynám, hiszen ő csak "jött családtag"!

Viszont elvárnám a fiamtól, hogy amit nálunk -az ő házassága előtti otthonában- csinálja meg azt, amit másutt csak pénzért tudna megcsináltatni!

.

A menyed a te FIAD felesége!

2019. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha ragaszkodna hozzá, hogy ezzel a módszerrel tisztítsa ki a szőnyeget, akkor természetesen engedném, de én speciel a saját szőnyegeimet tisztítóba viszem, mert sokkal hatékonyabb, sokkal szebbek, tisztábbak lesznek utána a szőnyegek. A kádban, dézsában, hiába férnek el, t9bbnyire csak a saját piszkos levükben áznak, millió újratöltés uátán is még koszos a víz, plusz ha nem tudnak elég gyorsna megszáradni valamiért, akkor még be is büdösödnek.
2019. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván, nem is értem, miért ne kellene hagynom.

(A meny helyében viszont nem csinálnék ilyet, elvinném a tisztítóba aztán kész :D )

2019. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%

#18 vagyok

Annyival kiegészíteném, hogy egy feltételt azért szabnék, nem engedhetne csak úgy a talajba vegyszereket, evidens okokból. Ha enélkül megoldja, akkor a világon semmi problémám nem lenne a dologgal.

2019. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%

Hagyni hagynám, ha van járda, meg mellette a vízvezeték, és hely a száradáshoz. Ez egy kis szőnyeg.


Viszont saját tapasztalatom, hogy nem lesz tiszta.


Én a nagy szőnyegeimet, (2x3m) mosatom, nálunk elviszik és visszahozzák, tisztán, szárazon.


De van egy 1x0.5-ösöm, aminek merev a széle, és ezért nem tudom betenni a mosógépbe, na azzal szenvedtem néhányszor az udvaron, mosószerrel, kefével, erős víz sugárral. Hát nem tisztult meg.

2019. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%
Engedélyt sem kellene kérnem a szülőktől egyik részről sem. Max azon vesznénk össze, hogy meg akarnák csinálni helyettem, hogy pihenni tudjak. Van kulcsunk mindkét helyre, ha nem tartózkodnak otthon is bármikor mehetünk/mehetnénk. Anyósom ugyanúgy, mint Anyukám korán kel és mire felébredek regfelivel várnak. Ha a gyereknek vesznek egy csokit vagy jégkrémet vesznek nekünk is. Mindig meglepnek az ilyen jellegű kérdések, mert attól, hogy felnőttünk a gyerekeik vagyunk.
2019. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany. Anyukam minden evben a kertben mossa oket de ok 200kmrre laknak. Azt hittem ez tok termeszetes, hogy a kertben mossuk a szonyeget.
2019. jún. 21. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!