Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a menyeteknek ebben...

Szólnátok a menyeteknek ebben az esetben vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Én éreztem magam kellemetlenül a mai nap folyamán, amikor az unokám szaladt a ceruzáival és oda volt ragadva egy tisztasági betét ami elég csúnyán nézett ki.

Nagyon zavaró volt, szegény unokám is elég meglepően nézett az eset után ami után én sem tudtam szóhoz jutni.

Felnőtt nő, lehetne egy kicsit figyelmesebb.

Németországból utaztak haza az ünnepekre és fogalmam sincs hogyan és miért került oda.


2015. ápr. 5. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Elég fapofa lehetsz, ha ezen kiakadsz ennyire.
2015. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Te mint felnőtt nő, sohasem tévedsz? Sosem ejtesz le semmit, tűnik el valami, vagy alakul másképp mint szeretnéd? Ha a lányod lenne, akkor is kiírnád ide? Vagy gondolod, direkt ragasztotta oda, hogy megalázza a gyerekét?
2015. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne szólj.
2015. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2015. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Hova volt ragadva?
2015. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, de a lányomnak is elmondtam kiskorában hogy ügyeljen arra hogy az intim dolgai más kezébe ne kerüljön. Ha mondjuk menstruál és cserél akkor vigyázzon ne hagyja ott szanaszét hanem egyből csomagolja el és dobja ki a szemetesbe.


Még a férjem előtt is szégyellném nem hogy az anyósom apósom, sógornőm előtt.

Ha mondjuk becsomagolva zsebkendőbe rakja senki nem fogja kicsomagolni hogy az mi, de így elég kínos.

2015. ápr. 5. 18:03
 7/13 A kérdező kommentje:
a színes ceruzákhoz volt ragadva amivel a kis unokám szaladt be
2015. ápr. 5. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezt egy mennyecske írta volna, hogy a gyereke szaladt a ceruzáival és oda volt ragadva az anyós használt tisztasági betétje, akkor mindenki undorítónak, piszkosnak nevezné az anyóst, mert jaj, hogy lehet ilyen undi..

Ez fordítva is így van. Használt betétet szépen összetekerem egy papírba, és kidobom. Kizárt, hogy bárhová odaragadjon.

Kedves kérdező. Nyilván az a betét már a kukában van. Ha csak egyszeri esetről van szó, akkor lapozz egyet, ne foglalkozz vele. De ha rendszeres ez a fajta trehányság, akkor tessék szólni nyugodtan

- aranyom.. A betét megint itt van az orrunk előtt. Megtennéd, hogy minden használat után kidobod a kukába?? ennyi.

2015. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, nyilvánvaló, hogy nem szándékosan tette. Talán éppen egy kissé szétszórtabb volt, mint általában ez mindenkivel megesik néha.

Tökéletesen felesleges balhét csapnál, ha szólnál erről neki.

Ha megesik mégegyszer, akkor jogosan szóvátehetnéd, hogy legyen figyelmesebb. De én ezt is inkább tanácsolnám, nem szóvá tenném. Senkinek nem kell fölösleges balhé.

2015. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem rendszeres az ilyen,ne szólj!De ha máskor is előfordul,nyugodtan mondd meg neki,hogy nem hagyjuk szanaszét azokat a dolgokat,amiknek a kukában a helye.Egyébként velem Előfordult már olyan,hogy a tampont a fürdőben felejtettem,bár becsomagolva,Férjem megfogta,kidobta.Tehát nem tragédia az ha véletlen valaki elfelejti,persze csak ha nem rendszeres.
2015. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!