Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hagynatok a menyeteknek,...

Ti hagynatok a menyeteknek, hogy nalatok mossa ki a 120*90 es szonyeget az udvaron, mert ok lakasban lakak?

Figyelt kérdés
ertelem szeruen nem gayna koszt maga utan.

2019. jún. 21. 10:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezhetem, hogy a 17-es válaszom (amiben leírom, hogy ne eregessen vegyszereket a talajba) miért lett lepontozva?
2019. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kovezett teraszuk van aminek a szelen korbevizelvezeto arok, azon mosnam ki
2019. jún. 21. 18:27
 23/28 anonim ***** válasza:

Attol fugg milyen a viszony vele!

Ha jol megvagytok! es te is kersz neha szivesseget akkor alap h engednem!

Ha sose akar latni es mindenki tudja h utal de a szonyeget nalad akarja mosni akkor nem engedném!

2019. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

En panelban lakom es en is itthon tisztitom.

Kevesebb vizzel szoktam atsikalni.

De nem reg talaltam a Vanisnek egy szönyegtakaritos porját

szuper jo!

Csak ra kell szorni a port beledörgölni majd fel ora mulva leporszivozni.

Nagyon minimalisan csak nedves alig eszrevehetö

es szuper illata lesz.

A kanapet is ezzel takaritjuk

2019. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyere el hozzánk, nálunk kimoshatod!

Az eszem megáll!

2019. jún. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyósmo biztos vagyok benne, hogy nemcsak hagyná, de ő kérdezné meg, nem akarok-e inkább ott mosni. Neki van szárítógépe, milliószor felajánlotta, hogy bármikor menjek használni - de mi nagyon jóban vagyunk, első perctől nagyon szeretjük egymást a férjem szüleivel.
2019. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mekkora poén: totál lepontoztak, pedig eltalaltam. 10-es
2019. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

7-es: Haláli vagy! Jól rátapintottál.Itt mindegy hogy kit, csak valakit szidni lehessen.

Szerintem ezt a meny írta, nem olvastam el a válaszokat, az utolsó mondatból gondolom.

Én hagynám, persze, sőt ajánlanám is neki, sőt segítenék benne.Micsoda rosszindulatú anyós lennék, ha ennyit se engednék.Aztán meg csodálkoznék, hogy utál a menyem.

Még más rokonnak is engedném, nemhogy a fiam feleségének!

Nálunk úgy van, hogy 3 felnőtt, családos gyerek,külön élnek, de gyakran jönnek haza.A mi házunk, ahol felnőttek a mai napig az ő házuk is, értelemszerűen a párjuké és unokáké is!Azt csinálhatnának, amit csak akarnak, mint otthon.Persze nem csinálnak, de ha jönnek, nem vendégek.Első perctől a gyerekeink párját úgy kezeltük, mint a saját gyerekünket.Teljesen jó a viszonyunk velük is.

2019. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!