Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sakk matt? Mit tegyek?

Sakk matt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fodrasz vagyok, szalonban dolgozom. Anyosom jonne, fogadnam maskor is ezzel semmi gond. DE nyilvan. Penzt nem fogadok nem fogadhatok el tole, az anyagokat kifizetne de illembol mondtam h hagyja, mondta h nem nem, o azt fizeti, oke. Akkor jott az, hogy miert kell neki idopontot adnom. Mert vannak vendegek!? Es nem fogom elkuldeni oket mert anyos Pont kitalalta h jonne!?!? 😱😱 Lattam rajta a meglepodest h 4 het mulva tudom fogadni legkorabban es este 10ig nem maradok benn miatta. Ingyen. Akkor nem is kis melokrol van szo mint egy igazitas vagy sima festes. Hol ilyen rovid frizura hol olyan, hol sotet, hol szoke! Stb. Az a helyzet h ingyen mar ezt oszinten szolva nem csinalnam. Nem sertenem meg de. Nem. Nem olyan regota csinalom es mindig azzal jon h "rajtam gyakorolhatod a rovid modern noi frizurakat" es mondtam h mar nem gyakorlom hanem elesben penzert csinalok hajat.1x volt nalam jol sikerult.3,5 orat dolgoztam rajta ingyen. Es ez mind ment az idombol penzembol. Csobe huzva erzem magam mocskosul. Parom szerint finoman kell leallitani a dolgot ugy h ne sertodjon meg de nekem is jo legyen. Felek nincs jo opcio. Most nem jon mert nem birja megerteni h nem mondom vissza a vendegek elore lefixalt idopontjait miatta amikor o szol h "holnap jo X orakkor? " . Ugy erzem semmi arany kozeput nincs erre. Masik h vett festeket meg fixalot, sampont es hajlakkot. Nem olyannal dolgozom de most ha nem keszitem el a hajat abbol meg azert lesz balhe. Masik varosba fogunk koltozni par ev mulva es kis ido utan persze nem egybol megprobalom ott is kialakitani a vendegkort. Ha most lennenk messzebb nyilvan nem lenne para az anyos. De most? ☹️

2019. jún. 30. 23:54
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
25%
Ez bizony susztermakk, mondjad neki hogy cserébe kimossa a zoknikat, vagy ha nem akar mosni akkor beszéld rá egy egyszerű sanfransisco -ra ami nem 3 óra, és mond el az igazat hogy munka után menne a dolog, ha károg mondjad neki :akkómeg dugujjá el
2019. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen fodrászkodás, fogadja el hogy nulla forintért cserébe várnia kell. Aztán ha nem tetszik menjen máshoz akinek majd fizetnie kell érte. Megsértődik, hát megsértődik, túlfogja élni mindenki.
2019. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos ez ilyen, lekell nyelni :/ Anyum is fodrász volt, ő is így volt, mint te, csak neki még ott volt a sógornője is, ő vitte a prímet.. a békesség kedvéért anyum is megcsinálta anyag áron a hajukat,vagy sokszor még azt sem adták oda.

De! Várja ki a következő időpontot és kész. Azért a vendégeket tényleg ne mondd le!

Esetleg ha a párod is partner ebben, akkor megmondhatod anyósnak, hogy a viták miatt nem vagy hajlandó vállalni. Nálunk így lett vége a történetnek, amikor apum is belátta, és nem anyumra haragudott, hogy direkt nem akarja elvállalni őket.

2019. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Erre egy megoldás van megmondod:Figyeljen,nekem ez a munkám,ez meg egy munkahely,én és a fia pénzből élünk,mint mindenki,nekem egy kuncsaft is kuncsaft,sok a törzsvendég akik sok más vendéget hoznak,ezeket nem hagyhatom cserben,ezért értse meg,hogy ki kell várni a sorát...Ha a mami ezt nem bírja felfogni akkor mondd meg,hogy menjen máshoz és kész,ha megsértődik akkor megsértődik,ez a nő szó szerint visszaél a jóindulatoddal,mert látja,hogy meg akarsz felelni és látja,hogy veled lehet ezt csinálni...
2019. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a megerositest :D


Elso valaszolo: hatalmas vagy :DD


De nincs ilyen viragos jokedvem.. 😰😰

Igen eszrevettem h latta h a bekesseget akarom ezert nem szoltam..EDDIG.. de fel fog hivni h "most miert nem jo" miert nem tudok 3 orat teljesen ingyen dolgozni.


Anyos segitett mar nekem, alapbol joszandeku. De ot 2 havonta 1,5 orara birom elviselni max.. es erzem h gyomoridegem van ha hozzam szol XD Pedig nem serteget..nem beszel ki. De egyszeruen zavar az auraja vagy en nemtom..😰


Ugyhogy.. az talan jo lenne ha

megcsinalom pl 4 het mulva a hajat..vegighallgatom a hisztit h lenott es mit szolnak az XY ek.. es megmondom h ez ugy tud mukodni h vendeg lesz ha szeretne jonni es bizony ez penzbe fog kerulni mert hozzam se jon Terez anya minden heten letenni tobbszaz ezret mert akkor meg tudnam csinalni ingyen..


MAJD BETOLTA H A FIANAK (PAROMNAK) en biztos ingyen vagom a hajat..... Ott lehidaltam.. Megmondtam h nekem sincsahhoz kozom & nem is izgat h ok az apossal mit tesznek meg egymasert..meg mi mennyi penz..


Oriasi balhe lesz es en leszek a gonosz szivtelen no.. de parom is ugy gondolta h 1x v 2x max megcsinalom ingyen aztan anyos vagy fizet barati aron legalabb a 3/4 et vagy megy mashoz lesz@rom..


Komolyan..


Van jobb dolgom is. Erre ezen gorcsolok es gyomrom is faj mar meg a fejem xD nem vagyok komoly huszoneves eleje de ezt komolyan vettem. Inkabb azon stresszelek h az uj varosba sikeruljon a melo. Akkor meg ha latogatni jonnek lesz balhe ha nem pattanok vele azonnal. 😂


Szopo egy helyzet

2019. júl. 1. 00:58
 6/29 Gugu Gabor ***** válasza:
95%
Bocs a vendégekből van pénzem, az időt nagyon szivesen rád szánom, de ha nincs vendég nincs fizetés nincs miből befizetni a villany számlát
2019. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus szivességmunka. Az ilyenekre jobb nem ráérni
2019. júl. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Feta válasza:
63%
Amikor vágod a haját "véletlen",vágd le a fülét
2019. júl. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősöm úgy oldja meg, hogy nagyjából 3-4 héttel későbbre adja a következő időpontot adja a vágásra, amikor rövid hajról van szó. Próbáld meg te is ezt. Ha jó jó, ha nem nem.
2019. júl. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen szituációban nem lehet jól dönteni, szerintem eléggé pofátlan dolog, hogy szívességből teszel meg neki valamit és akkor elszemtelenedik, mintha neki külön jogai lennének és ezért más, rendszeresen visszajárót el kell küldeni... Amit előzőek írtak nem tudom, megérti -e egy ilyen öntelt ember... Mindenhova kell időpontot kérni, mert mindenki beosztja valahogy az idejét, nem tudom ezen mit nem ért meg. :-(

Ha sértődős és el van telve önmagával, bármit mondasz, megsértődik.

2019. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!