Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez jó megoldás?...

Szerintetek ez jó megoldás? Miért nem szeret a párom anyja?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk a barátommal. Eleinte nagyon kedvesnek tűnt az anyukája,de aztán jöttek a pofonok. A hátam mögött panaszkodott rólam a barátomnak. Hozzáteszem egyedül él a párom anyja tehát nincs neki senkije csak a párom.

Először csak azzal kezdődött hogy nem ilyen lanyt képzelt el neki. Persze a párom megmondta hogy szeret engem,és ne ő válasszon neki párt. Olyanokat mondd hogy meg sem kérdezem hogy segítsek-e neki mikor ott vagyok,a párom ekkor is megvédett hogy ne mondja ezt mert mindig megkérdezem és ő küld el hogy nem kell. Aztán erre az volt a válasza hogy azért mert fél hogy nem fér el tőlem a konyhában.(Kicsit túlsúlyos vagyok,nem vészesen,és a konyhajuk sem kicsi)

Lecseszi a párom hogy hangosan vihogunk,meg hogy le sem megyünk hozzá mikor ott vagyok,ami szinten nem igaz mert jó párszor lementem hozza beszélgetni,ő pedig annyit mondott hogy menjek a fiához elvégre hozzá jöttem. Ha meglátom a tányért a mosogatóba azonnal mosom el,ezért is panaszkodik hogy nem mosogatok soha(a múltkor betettem a mosogatóba a tanyérom és nem mostam el azóta mondja ezt). Ha látom hogy a kertbe tevékenykedik azonnal megyek segíteni,de elküld onnan,aztán meg panaszkodik a páromnak hogy nem segítek neki. A párom megvéd de nehéz helyzetben van mert az anyukája folyton megsértődik ha megvéd engem. A párom biszex,volt fiúval is,és az anyukája legutóbb azt mondta hogy jobban örülne ha egy pasival lenne,nem pedig velem. Tiszteletlen sosem voltam vele,sosem szóltam be neki mindig kedves voltam,és egyébként ő is csak ez a hátam mögötti szurkálódás nagyon nem tetszik.

Úgy érzem a kezembe kell vennem a helyzetet,és le kell ülnöm vele megbeszélni,és szembesíteni azzal amiket mondd rólam. Meg akarom kérdezni hogy mi a problémája velem,csak nemtudom hogy ezzel rontok vagy javítok-e a helyzeten. Nem szeretnék vele rosszban lenni,mert mindkettőnknek nagyon fontos a párom,és nem is látom értelmét hogy rosszban legyünk,mivel ki tudja mikor lesz szükségünk egymásra. Szerintetek mit lehet tenni?

19L/24F



2019. júl. 14. 09:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9

Nincs haszonélvezeti joga,csak ott lakik. Szóval a párom is mondta hogy nem nagyon van beleszólása semmibe. Azzal nem lenne probléma ha szemtől szemben beleszólna valamibe,mert úgy lehetne véleményem nekem is a dologról. De így nehéz ha csak a paromnak mondja és nekem nem.

Az elválasztott lakresz bérbeadása sajnos nem opció, mert a bejárat közös csak az előszobában van egy válasz fal tehát nemhiszem hogy annyi pénzért ki tudnánk adni anyossal együtt a hazat amiből mi is finanszírozhatunk egy másikat. Illetve sértődést sem akarok ebből.

2019. júl. 14. 12:11
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Tök felesleges vele leülni beszélni, soha nem leszel neki jó (más sem), mert elvetted tőle a pici fiát. Utál téged, mint a dögvészt, soha nem fogja megbocsátani, hogy a fia téged választott, és mindig úgy fog viselkedni, mint egy elhagyott első feleség. Ha odaköltöztök, folyton azon fog munkálkodni, hogy tönkretegye a házasságotokat, és tönkre is fogja tenni. Költözzetek tőle minél messzebb, különben annyi a kapcsolatotoknak. Tapasztalatból írom!
2019. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
A 12-est megerősítem: tök fölösleges ezzel leállni beszélgetni, mert nem racionálisak az érvei, hanem zsigeriek. Akármit mond, nem fognak a tudattalan érzelmei megváltozni. Retteg attól, hogy egyedül maradjon, és mindent elkövet, hogy ez ne így legyen. Nem intelligens, nem lehet észérvekkel meggyőzni! Nem szabad odaköltözni, mert 100%-osan borítékolható a házasság tönkremenetele. Külön kell költözni, akármilyen nehéz is anyagilag (esetleg kettőbe cserélni a házat, bár ez valószínűleg lehetetlen), anyós meg oldja meg a saját életét.
2019. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha a nyanya nem haszonélvező, akkor adjátok el a házat, de össze soha ne költözzetek!
2019. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mármint a párom anyjával vagy a párommal?😄 Viccet félretéve szeretném a konfliktust kerülni,és úgy megoldani. Nem kell hogy szeressen,de tudjunk egy fedél alatt élni. Ha nem sikerül,akkor valamelyikünknek nyilván lépni kell,vagy így vagy úgy. De semmiképp sem szeretném ha ez miatt menne tönkre a kapcsolatunk.
2019. júl. 14. 15:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, és soha nem is értettem az ilyen nőket. Attól, hogy a fia szeret téged őt nem fogja kevésbé szeretni. Az anyja marad örökre. Te ezzel nem álsz közéjük, örülnie kellene, hogy a fia boldog veled. Az hogy attól fél barna lesz a gyereketek mert te roma vagy, (te írtad fent, én nem rosszindulatból mondom) rohadt nagy bunkóság a részéről. És ha az? Könyörgöm akkor mi lesz? Semmi. Örüie kellene mert messze az egyik legjobb menye van és lesz. Nagyon sok csaj (ismerem őket személyesen) semmit és tényleg semmit nem segít az anyósnak. Barátnőmnek meséltem, hogy takarítottunk anyósomnál meg együtt főztünk, erre ő kiakadt, hogy én miért csinálom ezt, amikor ő semmi pénzért nem takarítana az anyósánál. Persze ez az anyósától is függ. Ahogy te is írtad, itt sem veled van a baj. Olyan lehetnél számárara, HA normálisan állna a dolgokhoz, mintha a lánya lennél. Vagyis nálunk így van. Nekem olyan mintha ő lenne a pótanyum. De én ilyen szempontból nagyon szerencsés vagyok hála istennek.


A ti esetekben a legjobb szerintem a külön költözés lenne. Sok sikert és kitartást 😘😘



UI:Legjobb anyós TIMI!!!! Ha ezt olvasod innen is köszi mindent ❤BOLDVAiak ha ismerik, adják át neki

2019. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
nézd erre nincs válasz, nem szeret és kész. Én anyósom is tippelj kinek nyalja a fenekét, a délután 3-ig heverésző sógornőnek aki hagyja hogy ezalat anyósék vigyázzanak a gyerekre és minden hétvégén leruccannak kölyköstül akkor is ha a nagyszülő beteg vagy én aki soha nem mondtam egy rossz szót, mindig tiszteletben tartottam őket és folyton igyekeztem kezdeményezni? Naná hogy a sógornőm van jobban szeretve, figyeld meg ha nem igyekszel ennyire szánalmasan anyós irányába, hanem neki kell majd törnie magát a TE kegyeidért akkor jobban fog kedvelni. Mindig azt az embert ajnározzák akinek nehéz megszerezni a szeretetét, aki viszont alapból viszonozná a szeretetet az már nem kihívás...
2019. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16

Nagyon cuki vagy és jól esett amit írtál. :))) örülök hogy te a szerencsésebbek köze tartozol,és remek anyósod van. Én is üdvözlöm őt!😊

2019. júl. 14. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!