Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisz szociopata a fiam...

Bulyaki laszlo kérdése:

Nárcisz szociopata a fiam anyja! 2 és fél éves fiam anyjával tavaly szétmentem. Bíróságon megegyeztünk. Gyerektartást fizetem, fiamért élek halok. Az anyja egy nárcisztikus náci full idióta. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A gyerek 70%ban vele van és állandóan betegeskedik. Főleg kruppos köhögés és fulladás. Gyermekvédelem Magyarországon 0. 0. Látszatintézmények. Gyámüggyel az élen. Senkiházi társulat. Mi a megoldás? Vele megbeszélni nem tudom a dolgokat mert az állatot hozza ki belőlem. A fiam sínyli meg az egészet es sokszor kétségbeejtő hogy egy szociopatára bízta a magyar állam. Muszáj voltam megegyezni! Aki hasonlót átélt annak várom a segítségét. Köszönöm

2019. ápr. 10. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező. Biztos hogy nem fog tetszeni amit most irok, de amíg nem veszélyezteti a gyermeked életét és te nem tudod ezt hitelt érdemlően bizonyítani addig a rendszer ebben a tekintetből mindig őt fogja támogatni. Legyen bármilyen anyagi illetve mentális problémája. Hasonló miatt tudom hogy a gyámügy és az egész rendszer egy hulladék.
2019. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan mi is a baj mert nekem csak annyi jött le hogy a gyerek gyakran beteg, van olyan hogy valakinek szar az immunrendszere egyébként vagy arra akarsz utalni hogy valamit csinál amitől beteg lesz a gyerek?
2019. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kruppos sajnos a legideálisabb környezetben élő gyerek is lehet. Általában kinövik a gyerekek.
2019. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Annyira naci toltal neki egy kolkot

50% anyai genek csak szolok

2019. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Te választottad ezt a szocipatát ,1,5-2 évvel ezelőtt még semmi problémád nem volt vele,hogy gyereket csinálj vele . Az állatot hozza ki belőled? Ez a sztori is megérne egy misét ..

Szerintem vagy írd le az egész történetet,ferdítések nélkül,vagy felejtsük el . Egyébként mi a kérdés ,miben segítsünk ? Ha neki ítélték a gyereket ,akkor ez van. Még ha tényleg szoocipata is ,amit erősen kétlek,de ettől függetlenül lehetséges,mi akkor sem tudunk mit tenni . Azért nem fogják elvenni tőle,mert kruppos a gyerek,ne röhögtess ,rengetegen krupposak ,ez nem a szülők hibája .:D

2019. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért gondolod, hogy a fiad kruppos köhögése az az anyja hibája? Kisgyerekeknél sokszor előfordul ez a betegség, és később ki is növik.

A másik, hogy te nem vagy orvos, szóval ne gyere azzal, hogy az exed nárcisz szociopata..Az orvosok is nehezen mondják ki, mert rengeteg vizsgákat kell ehhez, akkor te miből gondolod, hogy az?

Valamiért úgy gondolom, hogy te sem lehetsz egy angyal, és az exednek gondolom már elege van belőled.

2019. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
'Muszáj voltam' nem létezik! Ha pszichiátriai beteg az asszony kezeltesd. Ha nem figyel rá az anyja vagy nem látja el rendesen , gyámügy éa tiéd a felügyelet.
2019. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Minden lehetsz te, ha neki adták a gyereket, aki náci, nárcisztikus, idióta és még az egészségére se figyel?


Segítek: te vagy idióta.

2019. ápr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
A leírás alapján inkább te vagy a nem normális, aki a gyereket használja fel arra, hogy bántsa az exét.
2019. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozod azt a feltevést, hogy nárcisztikus és szociopata? Mert ez nem igazán világos!?
2019. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!