Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Zsogàny, vagy Zsogàn nevű...

Zsogàny, vagy Zsogàn nevű ember nincs màr?

Figyelt kérdés

A googleban sem talalok ilyen nevvel senkit!Dedtatam volt az utolso Zsogàny nevu ember?Se facebookon se sehol nem talalok ilyen nevu embert..

Keresnem a rokonaimat..



#Zsogàny #Zsogàn #kihalt vezetéknév
2019. okt. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a név kihalt teljesen. Egy cikket találtam amiben szerepel egy Zsogán Mihály nevű ember.


"Balesetek. Zsogán Mihály tótkomlós! földmives a végegyházai Návay-uradalomban járgányos géppel répát vágott. Valami hibát akart a gépen megigazítani, ezért megállította a járgányba fogott lovat. Közben a ló váratlanul meg-indul* s Zsogán Mihálynak a vágógépben lévő karját a gép eltörte. Beszállították u makói kórházba. "

Délmagyarország újság cikke 1937.április 15


Illetve egy cikk a Békés Megyei Hírlapból 1999. augusztus 4. számából

A haláleseteknél van egy Zsogán István 1935,Nagykamarás


Valamint esetleg nem lehet, hogy a rokonok nevet változtattak vagy a dédpapád változtatott nevet annak idején és azért nem találsz senkit ezzel a névvel?

2019. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez az adatbázis sem tartalmaz olyan nevet

[link]

2019. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hat lehet dedimrol szolt ez a cikk 😊😍 Mihaly volt a neve...Csak nemtudom pontosan mikor szuletett 😳 de Totkomlosi lakos volt, ez tuti 👌❤ Furi, hogy kitud halni

egy vezeteknev..Mondjuk dedtatamnak lanya lett, tobb gyereke nem lett.Viszont testverei voltak neki..Sajna nem sokat tudunk az anyai felmenoinkrol.De koszonom, hogy rakerestel a cikkre 😊 aranyos vagy

2019. okt. 19. 19:07
 4/6 A kérdező kommentje:
A Nagykamarasi is lehet valami rokon lehetett...mert Almaskamaras nincs olyan messzire Totkomlostol
2019. okt. 19. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, találtam még egy újságot.

Zsogány István 40 évesen meghalt.

Békés című újságban szerepel 1930. február 15.

[link]


Előfordulhat, hogy egy név kihal, sajnos. Testvéreit ismertétek ? Lehet korán meghaltak és nem születtek gyerekeik vagy mindegyik testvérnek lányai lettek és nem vitték tovább a nevet vagy valami indokkal megváltoztatták nevüket.

2019. okt. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
Slovénia. Žogan formában keresd, találsz.
2019. dec. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!