Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Egy srác nemrég megkeresett...

Egy srác nemrég megkeresett hogy a papáink unokatesók voltak. Ezek alapján a sráccal milyen rokoni szál fűz össze engem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Másodunokatestvérek vagytok, ha jól értem.
2010. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Harmadunokatestvérek vagytok.
2010. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ja, a papa mint nagyapa?

Akkor harmadunokatesók vagytok, valóban. Bocs, csak nekem annyira nem megszokott ez a papázás...

Első voltam.

2010. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Viszont nekem meg bejön ez a srác:S most mit tegyek? végülis mégis csak rokonom...
2010. júl. 24. 16:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor semmit. Keress valaki mást.
2010. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy más másodfokú unokatesók közt is törvényesen engedélyezett a kapcsolat. De a harmadnál tuti.

Bár nekem nem lenne gusztusom, de te tudod :)

2010. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez a fokú rokonság nem kizáró ok még házasságnál sem. Ha tetszik, hozd a tudomására nyugodtan :)))
2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De igazából csak 'kavarni' szeretnék vele, nyilván nem gyereket szülni neki. És mindenz persze csak titokban mehet ezt tudom jól.Ha ő is benne van nagyon szemérmetlen a dolog?
2010. júl. 24. 16:49
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem rokonod, biológiailag sem. Akár hozzá is mehetsz feleségül, a gyerekeiteknek nem lesz semmi baja, olyan távoli már a rokonság. Ennyit a biológiai részéről. A kulturális része - azaz hogy mikor tekinünk valakit társadalmileg rokonnak - pedig bőven nem teljesül, ha eddig nem is tartottátok a kapcsolatot. Akit nem ismersz el rokonodnak, az nem rokonod.
2010. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Harmadunokatestvérek vagytok. :)

A szerelmet meg én nem javasolnám, mert rokonoknál a szerelem csak 7. generáció után nem számít vérfertőzésnek...

2010. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!