Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tudnátok segíteni a családfámban?

Tudnátok segíteni a családfámban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget kérnék!

Egy családi Bibliában találtam egy ilyen feljegyzés:

380.3 W. Linden Milwaukee 8.M

Mi lehet ez? lakcím? körzetszám? írányítószám?

Ha valaki tudja írjon, köszönöm!


Egy Johán Verber névre hallgató személy írta. Esetleg ismerős lenne ez a név valakinek?



2020. jún. 13. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Amerikai lakcimnek tűnik de mind a kettő másik megyében van
2020. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre gondoltam elöször. De akkor, hogyan írjam be mondjuk a térképe?
2020. jún. 13. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom a számokra nem dob ki semmit

Lehet, hogy a számok koordináták a városon belül

2020. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Amerikában 1963 elött nem használtak írányitószámokat. Max a második világháború alatt volt 1-2 számos proto-írányitószám. Ezt a címet mikor jegyezték fel? Szerintem ez lesz a ház mostani címe: 3803 W. Linden Milwaukee 53208. Nem tudom miért lett volna pont a számok között az eredetibe. Lehet hogy elírták.
2020. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Rm57U2SUYaE


Nem tudok angolul, de a google-ba beírtam:

"3803 W. Linden Milwaukee 53208"


a többi között a fenti linket lehívom. Valahogy úgy gondolom, inkább egy gyár, egy munkahely neve-címe, ahova ez a Johan Verber elkerült.

2020. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

A Google Maps szerint egy családi ház. Munkahelyeket rendszerint az első sorban szokás írni. Pl.


Shoe Factory

123 Main Street

Receiving Office

Milwaukee, WI (vagy Wis, régebbi címeknél) 12345

2020. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyim is a Kincses Kalendárium belső oldalára írta a fontosabb családi eseményeket.

Nem gondolom, hogy foglalkozott azzal, hogyan, miként kell majd egy borítékot megcímezni, ha esetleg bármi miatt keresné majd a távolba szakadt rokont.

Aki azt a címet leírta, az őneki egy kiindulási alap, hogy ott, annál a munkahelynél (Harry Dawidson) talált Johan munkát.

2020. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítsékét. Az első válaszoló után már próbáltam beírni valahogy koordinátaként. Aztán valahogy kihadjtam a ... Aztán ezt dobta ki amit a utána kaptam válaszokat mármint a helytet.


Ahogy már mondtam egy családi német nyelvű Bibliában Üknagyanyáméba találtam feljegyezve. Gondolom akkor ez a Johán Veber lehetett valamilyen ágról a rokonom aki kiköltözött. Erre a címre, nagyon-nagyon régi darab a Biblia. 2. Világháburó előtt vagy abban az időben.

2020. jún. 13. 19:51
 9/11 anonim válasza:
83%
Teljesen igazad van. De azért furcsa (nekem) hogy pont a címet írta volna le es nem hogy pl. a cipőgyárban dolgozik. De ha az volt fontos neki, persze meglehet.
2020. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van. De igy folytatta tovabb

apja szul 1886 feb 8

anyja szul 1887 feb 11

anyja meghalt 1954 jan 1o

azert gondoltam, hogy rokon lehet.

Te ki tudja, hogy annak idejeben mi volt ott Amerikaban?.

2020. jún. 13. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!