Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ennek mi lehet az oka?? Van...

Ennek mi lehet az oka?? Van rá ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Tegnap uszodában voltam. Találkoztam ott egy velem egyidős lánnyal. Én magam is ledöbbentem, de szinte ugyanúgy nézett ki, mint én. Ami még extrává teszi a sztorit, hogy mindkettőnknek a csuklónkon van egy violinkulcs.

Lehet hogy rokonok vagyunk? Pedig ükszülőkig visszamenőleg nem egyezik a családfánk.


máj. 10. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem egyezik a családfátok, ha egy teljesen idegen lány volt?

A tetoválás pedig nem genetikai dolog, a violinkulcs pedig egy elég gyakori minta.

máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a honnanjövésünkről, mert ő is észrevette
máj. 10. 20:31
 3/15 A kérdező kommentje:
*hogy hasonlítunk
máj. 10. 20:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És gyors felsoroltátok 3 generációra visszamenőleg minden rokonotokat? Simán lehet, valahonnan rokonok vagytok. De lehet szimplán véletlen is. Főleg ha csúnya szóval "tömeg" kinézetetek, azaz nincsen semmi nagyon markáns külső ismertetőjegyetek.
máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmi értelme az ősök nevét felsorolni, ha valamelyik félrekúrt.
máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Kívülről fújod az összes ükszülőd nevét, származását, és ő is?
máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ükszülőkig visszavezetett származás, az 28 rokon. Próbálom elképzelni a szitut, ahogy az uszodában két lány életében először találkozik, és mindkettő azonnal kapásból felsorolja a fejenként 28 db felmenőjét - hát élénk fantáziám van, de valahogy ezt nem tudom elképzelni.
máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. És ezt rögtön, húsz perc alatt, ott, az usziban, vizes fürdőruhában mindketten végigvezettétek a családfán. Nem írtad le, de nyilván csináltatok azonnal egy DNS tesztet is, és annak az eredménye is megvolt abban a húsz percben, amikor beszéltetek.

Kamu.

máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kislány, ez nem sikerült. Máskor ne is próbálkozzál, az se fog.
máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2 barna hajú barna szemű úszóscsaj violinkulcsos tetoválással összefutott, ajha! Hol a maradék 16 csaj?
máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!