Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családfa-kutatás céljából...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Családfa-kutatás céljából mennyi vért szokás adni a vizsgáló labornak?

Figyelt kérdés
Már hosszú évek óta szeretném tudni erre a fenti kérdésre a választ,ahogyan azt is hogy egy ilyen vizsgálat hány generációnyi felmenőt tud biztosan meghatározni,mert úgy tudom hogy a legtöbb ilyen vizsgálatnál vagy azt mondják több mint ezer évvel korábbi ősökre is rá lehet találni,de én ezt szeretném már most jobban tudni,ami gondolom érthető Mindenkinek :-).

#családfakutatás #Genetikai Családfa-kutatás #Családfa-kutatás genetikusan #Kutatás az ősök után
2020. aug. 2. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Semennyit, nem vérrel dolgoznak.
2020. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ÉRtem,köszönöm szépen,akkor mivel nyállal?


Bár én eddig úgy tudtam vért kell adni a pontos vizsgálathoz.

2020. aug. 3. 00:04
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Anyakönyvi kivonatok stb alapján dolgoznak.
2020. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem,de nálam például ez csak anyai részről lenne megoldható,mivel édesapámnak hivatalosan csak egy lánya van,de a lánya mellett itt vagyok én a fia és az ikertestvérem a húgom.
2020. aug. 3. 00:08
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Anyakönyvi kivonatok kellenek- nincs dns adatbázis, amiben lehetne kitakodni
2020. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Két dolog keveredett össze a fejedben. A családfakutatás más. A módszertana is más, mint már utaltak rá az előző válaszolók.
2020. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek Mindenkitől,de így este fele már csak így jutott eszembe,akkor azt hogy hívják minek nevezik,amikor valaki a saját genetikai állománya alapján karja megtalálni az őseit,honnan jöttek meg hasonlókat?
2020. aug. 3. 01:11
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Ezt inkább játékként lehet kipróbálni, ősöket ezzel nem fogsz találni.

[link]

2020. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

8

Dehogynem

A DNS ha egyezik valakivel akkor rokoni kapcsolatban vannak

Mégha az életben nem látták egymást és nem beszélnek egy nyelvet vagy nem laknak egy kontinensen, akkor is rokonok ha DNS egyezik

2020. aug. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

"A DNS ha egyezik valakivel akkor rokoni kapcsolatban vannak


Mégha az életben nem látták egymást és nem beszélnek egy nyelvet vagy nem laknak egy kontinensen, akkor is rokonok ha DNS egyezik"

Ja, és akkor mi van?A kérdezőtől meg az összes élő embertől meg a temetőben lévőktől dns montát vesznek?

2020. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!