Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ennyi elég? Ugyse örül neki.

Ennyi elég? Ugyse örül neki.

Figyelt kérdés
Anya 40 lesz szombaton.Sosem örül semminek,ugyhogy vettem doboz csokit,meg majd csokor virág,és kész. (tortát rendel mostohafaterom)
2010. aug. 5. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennek sem örül, nem örülne egy gyémántgyűrűnek sem. Ne emészd magad, köszöntsd fel azzal, amit meg tudsz venni. És adj neki egy puszit, de nehogy szájrapuszit!
2010. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég, Vannak olyan emberek akik nem tudják kimutatni hogy mennyire örülnek.. Pl Apum is ilyen.. De mindig mondja utána hogy mennyire jó..
2010. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szájrapuszit csak páromnak:D


nem pénz kérdése,fizettem már be wellneshétvégére őket,anyám felváltva szidta a kaját,meg a maszirozónőt...



csak ez kerek,még kisebb voltam,ugy gondoltam,hogy ha nagy leszek,és megengedhetem magamnak,akkor ...

2010. aug. 5. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarom megbántani Édesanyádat, de örülhetne, hogy ilyen szép, kedves család(tag)ja van!
2010. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

holnapreggel megyünk párommal,felköszönteni őt,és öcsémet is (egy napon van a szülinapjuk)

anyának csokor virág,doboz finom csoki

öcsémnek olyan könyv,aminek örülni fog,illetve telefon,amitől ki fog ugrani a bőréből

2010. aug. 6. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖÖ nehari, de lehetek a tesód? :DDD
2010. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is lennék a tesod
2010. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem,jó ő tesomnak:)
2010. aug. 7. 07:13
 9/10 A kérdező kommentje:

nem örült a virág+csokinak...sőt,csak morogtt,hogy páromat minek vittem magammal (3 év után had vihessem már magammal évente 1x...)

de legalább öcsém örült nagyon (még páromnak is,mert volt aki segit összerakni a horgászcuccát:D)


asszem ezentul nem erőlködöm ajándékon anyámnak...

2010. aug. 9. 07:31
 10/10 anonim ***** válasza:

sajnálom:-(

de ne törödj vele ,ilyen és kész

2010. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!