Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tudom, hogy ilyen fiatalon...

Tudom, hogy ilyen fiatalon nem kellene ezen gondolkodnom, de nem értem, hogy miért érzem ennyi évesen azt, hogy mellette akarom leélni az életem?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy decemberben fogom betölteni a 18.életévemet és 2és fél éve vagyok együtt a barátommal, aki egyben az osztálytársam is. Soha nem veszekedtünk a 2 és fél év alatt és sose gondoltam más férfira, hogy mással jobb lenne, hogy más kell nekem. Tehát mondhatni a rózsaszín köd még mindig teljesen megvan. Amióta összejöttem a barátommal úgy érzem ő az igazi. Ő előtte volt egy fél éves kapcsolatom, de nála semmi ilyet nem éreztem. Valamelyik nap a mostani barátommal arról beszélgettünk, hogy mennyire furcsa és mennyire jó lenne az, ha a jövőben én lennék majd a felesége. Szerintetek ez csak egy álom lehet? Vagy csak ugye minden rajtunk múlik..?! Ő az az ember akinek bármit megmondhatok, nincs tabu téma. Mindent megoszt velem. Az én és az ő családja is csak ámul és bámul ránk, hogy mennyire összeillünk. Tehát semmi probléma a kapcsolatunkba, mindenki úgy tekint ránk, mint egy csodára. Azon gondolkodom, hogy lehet túl hamar találkoztam vele és lehet ez lesz majd a vesztünk és ezért lesz valami baj és ezért fogunk szakítani?! Szerintetek? Vélemény?
2011. júl. 8. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

egy dolgot tudok biztosra megjósolni: ha sokat izgulsz azon, ez a valóság-e, meg fogod mérgezni a szerelmeteket...

senki sem tudja mi lesz veletek x év múlva, úgyhogy koncentrálj a közös örömökre, és azok majd tovább viszik a hátukon a kapcsolatotok :)

2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyaljàl, éljetek a mànak és szeressétek egymàst. Mi is tùl koràn talàlkoztunk és igy volt jó, hosszù évek utàn is együtt vagyunk.
2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. júl. 8. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor összejöttünk és most 20 vok, már akkor tudtam hogy vele akarok lenni örökre nincs ezzel gond:)

miért lenne álom? :)

2011. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gimis osztalytarsam van meg mindig ugyanazzal a fiuval (ferfival mostmar), akivel a gimiben is egyutt voltak. Nem voltak viszont osztalytarsak, de ez nem is lenyeges szerintem. 33 evesek vagyunk. Van ilyen is, nalatok sem lehetetlen.
2011. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Szia Bella. Edward épp vadászik?
2011. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat gondolkozol ezen, akkor rámehet a kapcsolatod, mert görcsösen akarni fogod, hogy együtt maradjatok, és ezzel az ellenkezőjét éred majd el. Hasonló a helyzetem, 19 éves vagyok, 2,5 éve együtt a barátommal. Ő 24, szóval mi nem vagyunk osztálytársak, de ugyanígy szeretjük egymást. Pár hónapja megkérte a kezem. Nem tartom korainak, hiába mondták mások. Volt már előtte barátom, a szüzességemet az exemmel vesztettem el, és így a jelenlegi párom mellett nem is vágyom arra, hogy mással is megtapasztaljam "azt", mert tökéletes. :) Sok boldogságot nektek is! :)
2011. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
kb 20-30 éve ez volt a normális! Most is ez lenne, csak a hülye tv műsorok a szingli-kultúra elsorvasztották az agyműködést és mindenhonnan csak azt hallod hogy szingliség, karrierizmus és úgy kell élni.
2011. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy élvezd ki =) tehát ne gondolkozz azon, hogy "jaj, mi van, ha egyszercsak felébredek..:O" Ha tényleg nagyon szereted, akkor csak a jelenre összpontosíts, és érezd át minden percét =) gratulálok, ilyen tényleg kevés van!! =)
2011. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!

Csak nyugi, van ilyen.:-)

Én a barátommal 5 éve vagyunk együtt, első kapcsolat mindkettőnknek. 20 éves vagyok Ő 21.

Nagyon szeretjük egymást. Mással nem tudom, és nem is akarom elképzelni a jövőmet, és ő sem.. ;-)

Sok boldogságot nektek. :-)

2011. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!