Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi köze ehhez az ángyomnak?...

Mi köze ehhez az ángyomnak? Rosszul esik. Mit mondasz vélemény?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.... apukám és anyukám el váltak már 6 éve.... apukámnak van egy öccse aki a nagy batyjam, annak a felesége aki az angyom folyamatosan csúnyán beszél anyamrol, meg az anyai mamamrol... én sose bantottam az ángyom anyját s apját akkor ő miért szidja anyámat meg az anyai mamámat? Különben is az ángyom anyukámnak unoka testvére rokonunk, ez rosszul esik tolle, meg nekem is néha be szologat , hogy nekem hogy és hogyan kellene élnem nem szórakozni meg élni hanem meg nosulni családi életet élni.
2020. nov. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Az a véleményem, hogy messze túl sokat foglalkozol a rokonaiddal és a véleményükkel. Ideje megtanulni leszarni a pampogást.
2020. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy rokonod, még nem muszáj tartanod vele a kapcsolatot.
2020. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

1# mert te kussban lazan, fapofaval vegig hallgatod, ahogy valaki az Anyadat es a Mamadat szidja? Ha igen, akkor eleg szanalmas leny vagy..


Krrdezo..miert nem kuldod el az angyikadat a busba?!

2020. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem, hármas, én pl. elküldöm bármelyik bunkó rokont a pi%csába és nem tartom kapcsolatot olyan emberekkel, akik ilyen szardarabok, akkor se ha rokonok.
2020. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan mond meg neki, turkáljon az övéi között, rólad meg le lehet pattanni. Neki nem mindegy anyud milyen, ha már elváltak? Mi köze?

22 éves vagy!!! Simán megmondhatod.

2020. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!