Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Apukám ezt mondta nekem mi a...

Apukám ezt mondta nekem mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Családi történetem: 22 éves vagyok, anyukám és apukám elváltak 2010-ben mikor 12 éves voltam, anyai mamáékhoz koltoztunk. Anyai mama és papa még élnek! Viszont apám feléről már csak mama, papa meghalt 8 éve nagyon szerettem és hiányzik :’(! Viszont a nagyszüleim közül az apai mamát sose szerettem mert gonosz természetű, rokonai se szeretik. ! Apám azt mondta nekem hogy ha a mamát nem szeretem meg nem látogatom (2 éve össze vesztem vele akkor voltam 20 éves mert anyámat szidta és az anyai nagymamámat el átkozta őket stb) erre apa azt mondta ha az anyját nem szeretem akkor hozza se menjek!

Milyen apa az ilyen? Amiért az anyját nem szeretem akkor engem el dob.... de azt nem állom el hogy anyámat meg az anyai mamát aki felnevelt engem gondozott törődött velem hogy elhordja mindennek. Míg ő az apai mama sose szeretett! Bár ő halt volna meg a papa helyett mert a papát mindenki szerette őt meg a saját rokonai is kerülik.


2020. dec. 2. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Mennyit foglalkozol a nyuggerekkel szar le a fatert is.
2020. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Örökké nem lehet haragudni bár tény hogy nem volt szép a mamádtól.

Ülj le és beszéld meg vele hogy több ilyen ne legyen, te nem vagy arra kíváncsi ahogy róluk beszél mert neked ez fáj te szereted őket.

Aztan adj neki még 1 esélyt.

Biztos hiányzol az apai mamádnak és gondolom apukádnak sem jó érzés hogy ilyen a kapcsolat.

Gondolom arra próbált rávezetni, hogy beszéljétek meg és legyen végre nyugi, csak nem feltétlenül jól csinálta...

Régóta tart a harag. Szerintem ideje lenne megbékélni.

2020. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Más halálát kívánni ne, vall se sok értelemre, se sok értelemre.

Apadnak a nagyanyád az anyja. Joga van szeretni és joga van elvárni, hogy törődj vele. Neked jogod van ne, szeretni és nem törődni vele.

Amúgy egészen biztosan nagykorú vagy ilyen gyengécske iromannyal?

2020. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha apád annyira jutott, hogy akkor őt se látogasd, ahelyett: "jaj kislányom. Eltelt ennyi idő, beszéljétek meg! Ott leszek mellettetek, anyámmal is beszélek előtte.", akkor hagyd őt is a francba,de úgy érzem apád örökölhette mamád viselkedését.

Harmadik válaszoló, te egy egyszerű "nem"-et nem tudsz leírni, ne kritizáld a kérdezőt.

2020. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

“ Bár ő halt volna meg..”


Ez sokat elárul rólad.

2020. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Peti, már rohadt unalmas vagy a napi 5-10 kérdéseddel.
2020. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem anyád nem véletlenül vált el. Igazi mama pici fia. Gondolom mindenért a szoknyája mellé futott egész életében és a mama mindenben kényeztette és kiállt mellette. A rokonok se véletlenül rühellik, ha az apád csinált valami marhaságot, egyből amyatigrisbe ment át.
2020. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!