Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A tesóm kereszt szüleinek a...

A tesóm kereszt szüleinek a gyereke nekem kicsodam? Pontosan mert én ebbe már bele vagyok kavarodva unokatestvérem vagy kicsodam?

Figyelt kérdés
A keresztszülők rokonaink

2020. dec. 15. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy keresztszülők, azt írd le, milyen rokonaid ők. Az én teasóm keresztszüleinek a gyereke pl az unokatesóim, de nálunk anyukám testvére a keresztszülő. Ha a te tesódnak a szomszéd kiskutyájának az unokaöccse a keresztszülője, akkor te semmilyen rokonságban nem állsz vele.
2020. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A keresztszülőség nem rokoni kapcsolat
2020. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint tesódnak. Írok pár példát:

Ha tesódnak a keresztszülője anyukád testvére, akkor a gyerekük a tesód unokatesója, így neked is.

Ha tesódnak a keresztszülője anyukád unokatestvére, akkor a gyerekük a tesód másod unokatesója így neked is.

Ha tesódnak a keresztszülője anyukád másod unokatestvére, akkor a gyerekük a tesódnak a harmad unokatesója így neked is.


Másrészről:

Ha tesódnak a keresztszülője anyukád szomszéda, akkor a gyerekük a tesód szomszédja, így neked is. (Ha még otthon lakik mindenki.)


Ha tesódnak a keresztszülője anyukád barátnője, akkor a gyerekük a tesódnak: "anyu barátnőjének a lánya", így neked is.


Ha tesód keresztszülője Pista bácsi a faluból, akkor a gyerekük a "Pista bácsi lánya" a tesódnak, így neked is.

2020. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rokonok a keresztszülők nem tudom pontosan tán apukám másod unoka testvérei a húgom keresztszulei vagy nem tudom hogy hogy de valamilyen részről rokonok ezt tudom
2020. dec. 15. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod, hogy milyen rokonaid, akkor mi honnan tudjuk? Apukád másodunokatestvéreinek a gyereke a te harmadunokatesód, úgy tudom.
2020. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nekem ki a húgom pasijának a szomszédjának a testvérének az unokatesója?

nem tudom pontosan tán apukám másod unoka testvére a húgom pasijának a szomszédjának a testvérének az unokatesója vagy nem tudom hogy hogy de valamilyen részről rokonok ezt tudom.


Na ennyiből megtudod mondani? Nem? Én sem neked.

2020. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!