Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Érdemes gyűjteni rá? Myheritag...

Érdemes gyűjteni rá? Myheritage DNS teszt

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Myheritage tesztet. Már kisgyerek korom óta érdekel a származásom. Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak meg rólam. Szeretnék rokonokat találni.

2021. jan. 28. 22:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%
Rokonokat nem valószínű, hogy fogsz így találni. Ahhoz családfakutatást kell végezned a meglévő, illetve régebbi, kutatható iratok alapján. A MH (és hasonló) DNS-tesztek legfeljebb megerősíthetnek vagy megcáfolhatnak bizonyos szálakat.
2021. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
13%

Mostanában olcsóbb a PCR-teszt, azzal is DNS-mintát gyűjtenek.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=_iT2jjQ6-s8

10:15-től:

[link]

3 perctől itt:

https://www.youtube.com/watch?v=v4T_bwrzWh0

2021. jan. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
1%
Ki nem dobnék pénzt ilyenekre. Megszerzik az adataimat, cserébe mutatnak pár százalékos egyezést holmi vadidegenekkel franc tudja, hány országhatárral arrébb? És akkor most én írjak rá ezekre az emberekre, hogy talán szegről-végről rokonok vagyunk, boruljunk már össze? Az élet nem így működik, hogy némi pár százalékos egyezésre valaki életébe berontunk...
2021. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%

Lehet most ingyen is szerezni. Mindjárt leírom hogyan.(ez az ancestrynél van nem a myheritagenél de az még TALÁN valamivel pontosabb is de igazából mindkettő jó eredményt hozott ki)

aki ért hozzá látja, hogy a 2 SZINTE ugyan az:



ANCESTRY:


Germanic Europe 43%


Eastern Europe and Russia 32%(ezen belül kihozta Szlovákiát és Magyarországot)


Baltic 10%


Balkans 5%


Norway 5%


Greece and Albania 3%


Sweden and Denmark 2%



MYHERITAGE:


Észak és nyugat európai 51,5%


Balkáni 28,1%


Görög és dél olasz 9,8%


Balti 7,8%


Skandináv 2,8%

2022. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Prassek@ancestry.de email címre kell írni(magyarul is lehet), hogy érdekelne ez a projekt(emailben szerepelnie kell a vezetéknévnek, keresztnévnek az ancestry profilod linkjének és annak, hogy ezzel az emaillel vagy e beregisztrálva amivel ráírtál) és miután visszaírt, hogy kezdheted az után ha újonnan csinálsz családfát az oldalon akkor 50 rokont össze kell szedni(nem muszáj vérszerintinek lenni, így elég hamar meg van). Akinek meg van az oldalon meglevő fája annak meg bővíteni kell 100 újjal.(de meg lehet ezt úgy oldani, hogy letöltöd a gépedre és az oldalról letörlöd és miután visszaírt hogy kezdheted visszatöltöd.)



Tényleg nem kamu(attól sem kell megijedni, hogy kérnek bankkártyaszámot, ez csak azért van mert ezt a 100% os kedvezményt kuponkódban kapod és nincs az oldal "felkészítve" az ingyenes dns tesztre és így kéri de nem vonnak le semmit)

2022. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
3%
Az apróbetűs részt se felejtsd el megemlíteni, hogy cserébe mindenedet is oda kell adnod, amit úgy használnak fel, ahogyan akarnak. Érdekes módon ez valahogy kimaradt, pedig nagyon fontos info.
2022. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%
Adatbázis bővítéshez kell nekik.(igen, tudom, megszerzik az adatunkat és jajj... De engem nem nagyon érdekel, hogy megszerzik)
2022. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mármint 25-ös válaszomban azt a 100 embert úgy értettem, hogy akinek van az oldalon alapból fája azt annak kell de mint írtam ez megoldható, hogy ugyan annyit kelljen összeszedniük azoknak mint aki újonnan csinálja
2022. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem értem az olyan embereket akik ennyire tartanak mindentől mert jajj megszerzik az adatainkat.... Mégis egy családfával mit tudnak csinálni?? Nagyon semmit...
2022. febr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!