Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Azért utálnak mert az őseim...

Azért utálnak mert az őseim szovjetek voltak?

Figyelt kérdés

Szóval az ük apám 1873-ban született és Orosz származású.

Tizenévesen bejöttek Magyarországra és itt is éltek megházasodott stb..

Utána kimenet a 13 gyerekével a szovjet unióba ahol a szovjet katonáknak lovakat és fegyvereket adott el. A 13 gyerekből csak 2 jött vissza Magyarországra a többi meghalt.



Na ezt elmeséltem az iskolában mert az volt a feladat, hogy meseljunk a nagyszüleinkrol meg annak szüleirol ameddig csak tudjuk stb...

Na és óra után mindenki piszkálni kezdett, hogy az ellenség oldalán álltunk, kiabáltak meg azt mondták, hogy bennem van a budos orosz vér.

Mikor haza felé mentem meg megakartak verni. Mi tevő legyek?? Én nem csináltam semmit előtte nem volt ez szerettek az osztály társaim.



2021. febr. 10. 09:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jelenlétiben* bocsánat
2021. febr. 10. 10:42
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem ertem.. Szerintem ez inkabb meno, mint csufolni valo, aki meg meg mindig ott tart hogy de hat ellensegek voltunk.. Es? Most meg kb legjobb haverjaink az oroszok (jo nem de erted). En mindenesetrw biztos nem cikiznek ilyesmiert egy gyereket, errol amugyse Te tehetsz. Szerintme szanalmasak az ilyen emberek, szolj az ofodnek, szaktanarnak.
2021. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

Mi meg zsidóktól származunk, képzelheted.

Mondjuk én sosem beszéltem erről senkivel, ez családi titok. A negyvenes évek nem volt olyan régen és azóta nem sok változott, ami a mentalitást illeti.

Megtanultál egy fontos leckét, be kell tagozódni a fősodorba, mert a kívülállókat minden korban utálják.

2021. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Kérd meg őket, hogy hozzák be több száz évre visszamenőleg a családfájukat, és ha abban egyetlen tótot, svábot, rácot, ruszint, oláht, cigányt, zsidót stb nem tudnak felmutatni, hanem minden ősük félázsiai ősmagyar (amiből egyébként szintén nem következik semmi), na akkor majd leülhettek beszélgetni erről a ki-kinek a leszármazottja bullshitről.
2021. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

Igen, a tiktok-generáció tagjai pont ilyen dolgok miatt esnek egymás nyakának. Szerintem a szovjetről is azt hiszi a többségük, hogy egy kihalt erszényes emlős.


Kamu vagy öcsém.

2021. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Miért írna ki ilyet kamuból?
2021. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Unatkozik.
2021. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Szólj az igazgatónak, osztály főnöknek, szaktanárnak, akinek az óráján ez szoba jött.

Nekem szlovák felmenőim vannak. Sose cikiztek ezért, igaz nem sokan tudják. Szerintem is inkább menni az hogy orosz ükapud van. Ha meg még az osztálytársaid ilyen szinten vannak fejben, akkor sajnálni tudom őket. Az ilyen emberekért nem kár... Hiszen erről Te nem tehetsz, egyszerűen hülye a felfogású. Örülj neki, hogy van benned orosz vér.

2021. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

Menni = menő*

Felfogásű = felfogásuk*

(autocorrect)

2021. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem már a nyáron eldöntötték a hangadók, hogy téged kipécéznek, ez az alkalom meg kapóra jött. Nagyon sajnálom, de hidd el, az ilyen emberekért nem kár. Korlátolt szemetek. Mellesleg tényleg a saját szemükben a gerendát sem típusok, mert egyszerűen szinte NINCS tiszta magyar ember. Kun, török, tatár, német, ruszin, tót/szlovák, horvát, román, lengyel, zsidó, roma, ezek megtalálhatóak jóformán minden magyar családfán. Igen, lehet, nem 2, hanem 10 generációra visszamenőleg, de a lényegen ez nem változtat.

Egyébként nekem pl egyik oldalról sváb, másikról erdélyi szász felmenőim vannak, ezen kívül roma és valamilyen szláv (valószínűleg szintén orosz, ukrán, esetleg lengyel) vonal is van. Én büszke vagyok rá. Egyébként rendszeresen keleti szlávnak is néznek külső alapján.

2021. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!