Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Azért utálnak mert az őseim...

Azért utálnak mert az őseim szovjetek voltak?

Figyelt kérdés

Szóval az ük apám 1873-ban született és Orosz származású.

Tizenévesen bejöttek Magyarországra és itt is éltek megházasodott stb..

Utána kimenet a 13 gyerekével a szovjet unióba ahol a szovjet katonáknak lovakat és fegyvereket adott el. A 13 gyerekből csak 2 jött vissza Magyarországra a többi meghalt.



Na ezt elmeséltem az iskolában mert az volt a feladat, hogy meseljunk a nagyszüleinkrol meg annak szüleirol ameddig csak tudjuk stb...

Na és óra után mindenki piszkálni kezdett, hogy az ellenség oldalán álltunk, kiabáltak meg azt mondták, hogy bennem van a budos orosz vér.

Mikor haza felé mentem meg megakartak verni. Mi tevő legyek?? Én nem csináltam semmit előtte nem volt ez szerettek az osztály társaim.



2021. febr. 10. 09:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de gaaaaz!

Milyen videken elsz te?

Hat a megoldas, hazudj: kezd el terjeszteni, hogy mekkora eges amit multkor mondtal az uk uk nagyfaterrol, mert karacsonykor az egyik rokonod mutogatott regi fotokat es meselt az oseidrol es hogy nem is orosz szarmazasu, hanem valahonnan az ural kornyekerol jottek kisebbsegiek valami ottani kisebb nepcsoport es amikor visszamentek a szovjetunioba, akkor kenyszeritettek oket.

2021. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Hát valahol igaz, mert a szovjet katonáknak árult fegyvereket(amikkel valószínüleg magyarokat lőttek le). Ám ezen kiakadni, viszont hülyeség, mert ami múlt elmúlt és nem magyarként árult fegyvereket szovjeteknek, hanem szovjetként, tehát nem nevezném hazaárulónak sem. Nyugodtan közöld osztálytársakkal, hogy ennyi erővel MINDENKIBEN van egy kis török, orosz, német vér és akkor mindenki árulóktól származik:P
2021. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%

Nyikhaj g€ciket leszarni.


Nekem nagymamám volt szín orosz. Ide ment feleségül nagyapámhoz (nem tudom máig sem, mit evett az öregen...)


Most lesz 2 éve, hogy távozott. Hiányzik :(


Tény, hogy az orosz csajok világelsők, voltak/vannak irigyeim, kinyalhatják....

2021. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
92%
Mutasd meg hogy orosz vér folyik benned, verd orba őket.
2021. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%
Ja és szólj, szüleidnek, tanárnak. Max másik suliba vagy osztályba mész. Nálam is ez volt, folyton megakartak verni(mert nem voltam gazdag) ezért az utolsó fél évre más osztályba raktak,de ha előbb bántottak volna, tuti anyám átrakott volna másik suliba is.
2021. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!