Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kiderült, hogy van 3 féltestvé...

Kiderült, hogy van 3 féltestvérem, megkeressem őket?

Figyelt kérdés
Tegnap felmentem apámhoz, aki 'kissé' részeg volt, ezért a nyelve is megindult. Elkezdett régi dolgokról mesélni, 'sztorizni'. Nem tudom hogyan, de előhozta, hogy hányszor megcsalta anyámat (ezen meg sem lepődtem), aztán meg elkotyogta, hogy van három féltestvérem, akikről ezidáig rajta meg a gyerekek anyjain kívül senki nem tudott. (Így összesen ÖT gyereke van, négy nőtől -_-'). Az érdekelne, hogy más a helyemben megkeresné-e a féltestvéreit, pusztán kíváncsiságból? Én nagyon kíváncsi vagyok rájuk, de nem merek semmit sem tenni, mert mindegyik idősebb nálam (28,25 és 22 évesek, én meg 18). Címet, nevet tudok, és apám állítása szerint mindegyik gyerek tudja, ki az apja (csak egyik sem keresi meg őt, bár én sem tenném a helyükben). Vajon mit szólnának, ha valahogy felvenném velük a kapcsolatot? Vagy meg se próbáljam? Ti mit tanácsoltok?
2010. aug. 23. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján még az én féltestvérem is lehetnél.....
2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hajráá próbáld meg szerintem.
2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám, de ennek rohadtul semmi köze ahhoz, hogy neked mit kellene csinálnod. Az a Te döntésed.
2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én azt tenném h hagynám az egészet úgy ahogy van. Lehet nem is kíváncsiak Rád. DE szóbajöhet az is h semmibe néznének. mondván h nem kell nekik 1 teher csak úgy hírtelen.


Báár:) ha a 22 éves lány akk őt mondjuk megismerném mert még úgy ahogy fiatal.

2010. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ahogy látod. ha kíváncsi vagy rá akkor keresd de! az apádnak lekevernék egy olyan pofont ,hogy kirepülne az ablakon. szégyellje magát de nagyon!!!!!
2010. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
A gyerekek nem felelősek szüleik tetteiért. Az hogy édesapád hogy élt, hogy tud elszámolni az életével az ő dolga. De az hogy te kaptál három testvért az nagyon jó dolog. Miért is ne keresnéd meg őket!? Csak nagyon óvatosan kell közelednek, nem tudhatod, hogy ők hogyan állnak a dologról. Mindenesetre előtte még egyszer kérdezz rá édesapádnál józan állapotában, hogy tényleg igaz e az állítása. Ellenkező esetben nagyon kínos helyzet állhatna elő. esetleg édeapád közvetítését is kérhetnéd a találkozó megszervezeéhez. Én mindenesetre szurkolok neked, hogy megismerhesd őket, és jó kapcsolatot alakíthass ki a testvéreiddel.
2010. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem teném felnött emberk vannak saját gyerekeik mit kezdjenek egy új rokkonal, mit vársz karácsonyozni hívnak együtt lesztek mind a 4-en és apádról sztoriztok aki elhagyta öket.
2010. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy apámon keresztül megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot, ha nem lesznek rá vevők, akkor pedig nem erőltetem a dolgot.
2010. aug. 31. 20:10
 9/9 anonim válasza:
Meny ès keresd fel oket, abban remènykedve hogy mindegyik az anyukàjuktol bolcs ès egèssèges nevelèsst mutattak fel nekik. Szurkolok NEKED. Mivel az èn apukàm is sokszor megcsalta az anyukàmat. Nagyon sokszor feltettem a kèrdèst,lehetnek fèltestvèrim? Hiszen az apukàm Kamion vezeto volt, sok kulfoldi helyen volt!
2012. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!