Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is "elszáll" ha megkérik...

Más is "elszáll" ha megkérik a kezét? A féltestvérem teljesen elviselhetetlen lett.

Figyelt kérdés

A féltestvérem 38 éves, és összejött egy 2-szer elvált, 4 gyerekes apával. Együtt élnek 2 éve, és a pasi megkérte a kezét. Azelőtt a tesóm teljesen normális volt, együttérző, szerény, de mióta ez megtörtént, olyan lett mint aki elszállt. Okoskodik, mindent jobban tud mint más, ha van valami akkor "majd ő megmondja a frankót". A lánykérés egy szombaton volt, és hétfőn már ment intézni az esküvőt. 2 hónap múlva lesz a lagzi.

Más is megváltozott?


2011. aug. 8. 14:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ráadásul a vőlegény egy elég link alak: mindene a bulizás, van hogy elmegy vidékre 3-4 napra, a tesóm meg addig otthon ül. Alig dolgozik, pecázik, vadászik, múltkor részegen úgy elesett hogy eltört a karja.

De úgy csinál mintha egy igazi főnyeremény lenne. Örülök a boldogságának mert már régóta vágyott arra, hogy valaki megkérje, de nem sok jót nézek a jövendőbeli férjből...

2011. aug. 8. 14:04
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen, más is elszáll.

Főleg, ha férjhez megy.

Úgy érzi, elért valamit az életben, amit más esetleg nem.

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

38 éve nő és még csak most kérték meg a kezét, vagy nagyon csúnya vagy pedig sík hülye


persze most örül, de majd vége lesz, minden csoda 3 napig tart.

amúgy meg eljegyzés után fölösleges várni éveket a lagziig.

2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

bár még csak 20 éves vagyok, de biztos, h én is elszállnék, ha majdnem 40 évesen kérnék meg a kezem :D :D

gondolom örül, h vénségére vki észrevette..

2011. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Én is tapasztaltam már....
2011. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Már bocs de 40 éves ember nem vén...olyan röhej h lenézik 30-40 éveseket is már....ők még nagyba "fiatalok", tapasztaltak nem úgy mint egy 18-25 éves... ennyit erről

18/L

2011. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát biztos a boldogságtól szállt el, nagyon örül az eljegyzésnek.

Én is tapasztaltam már a környezetemben, hogy akit eljegyeznek ez elszáll, de hát az ő dolguk, annál nagyobbat lehet esni.

Végülis jó, hogy mihamarabb elveszi, mert csúnya lenne főleg neki, ha még évekig járna jegyben. Mondjuk én sose értettem, hogy minek jegyeznek el valakit, ha még évekig nem veszik el, elmegy a dolog varázsa.

2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
gondolkozz már aki 38-40 évesen egyedül van azzal valami nem stimmel.
2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Akár mennyire is örül valaki annak, hogy eljegyezték, attól még ugyan olyannak kellene lennie. Ez nem ok rá.

1 hónapja kérték meg a kezemet, és még mindig ugyan olyan normális vagyok és leszek is, persze a boldogságtól vigyorgok mint a vadalma, de ugyan úgy foglalkozom a családommal, segítek a barátaimnak, a szeretteimnek ha gondjuk van. stb....

Pedig még 21 éves vagyok.

Lehetséges, hogy a pasi is közre játszik a dologban. Mellesleg érdekes, hogy 38 évesen most kérték meg elsőnek a kezét.

2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak átmeneti, most egy kicsit fel van pörögve.

Szóval ne aggódj :)


Bocs, pár válaszon kiakadtam.

Miért vagytok ilyen előítéletesek? Miért kell rögtön ilyeneket mondani valakire, akiről semmit nem tudtok? Nem kötelező senkinek férjhez menni, vagy megnősülni.

Nem kell síkhülyének meg rondának lenni hozzá. Esetleg épp csak túl normális ahhoz, hogy ilyen kis bunkókkal foglalkozzon, mint ti.


Egyébként is együtt éltek már 2éve.

2011. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!