Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lesz ennek következménye?

Lesz ennek következménye?

Figyelt kérdés
3 éve elváltak a szüleim, 15 éves voltam akkor, és apámmal meg apai mamával nem tartom a kapcsolatot azonban apam meg a mama feljelentettek anyát a bíróságon hogy nem járok oda , stb, 2003. május 11-én toltottem a 18.at ugye nem lesz ebből anyának semmi problémája nem büntetik meg? Azért nem járok apámhoz mert sértegetik anyámat mindig pedig apa volt a valas oka elkezdett inni meg mas nőkkel volt
2021. máj. 29. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi
2021. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ez így elég bonyolult, mert ha két ember elvált, és van egy gyermekük, akkor a szülőnek, akinél a gyerek el van helyezve, addig, amíg a gyermek nem felnőtt korú, kötelessége lenne vinni meglátogatni a másik szülőt is.

Nem tudom, hogy nálatok ez, hogyan lett rendezve, de ha fel akarják ezért jelenteni édesanyádat, akkor szerintem sajnos erre minden joguk megvan, mert az apádat, ha kevésszer is, de meg kellett volna látogatnod. Legalábbis én így tudom. (Bocsi, de nem 2003. május 11-én töltötted a 18-at, hanem akkor születtél, ezt nem így mondjuk helyesen.)

2021. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
#2 vagyok, még azt hozzá tenném, hogy ez nem indok, hogy azért nem jársz hozzá, mert sértegeti édesanyádat. Azok a gyerekek is járnak az elvált szüleikhez, akiknek utálják egymást a szülei. Gyakori jelenség a szülők részéről a gyereket a másik szülő ellen uszítani.
2021. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felul irtam hogy 3 eve voltam 15 mikor elvaltak! Most 18 vagyok igy szerintem nem tehetnek semmit
2021. máj. 29. 10:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 elmúltál, semmi nem lesz.
2021. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi
2021. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

igen, én is erről beszélek.

"2003. május 11-én toltottem a 18" Ha most vagy 18, akkor hogy az istenbe tölthetted 2003-ban a 18-at? Akkor születtél, gondolkodj már!

2021. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz semmi ne aggódj.

Egyébként is, ha 15-16-17 lennél sem tehetnének semmit, ha nem kényszerít anyukád, hogy ne menj apádhoz. Ha Te saját akaratodból nem akarsz menni, akkor az ég világon senki nem mondhatja meg neked, hogy márpedig oda mész.

Szép is lenne, mert már ez így törvénybe ütközne, hogy kényszerítsen arra, hogy menj bárhova is. Ha akarod ellenére elvisz, akkor pedig már emberrablás..Ennyire egyszerű a történet.

Gondolom a bíróság amikor 18 voltál, vagy a Te dontesed alapján anyádat választottad, vagy a bíró adta neki a felügyeleti jogodat, apadnak meg a látogatási jogot..

Mégegyszer írom, saját dontesed van.

2021. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
18 alatt voltál*
2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

mar nem lesz semmi, ne aggodj.


apadnak meg nyugodtan mondd meg, hogy nem birosagon kene elerni azt hogy legyen koztetek kapcsolat, hanem hogy normalis apakent kell(ett volna) viselkednie

2021. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!