Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Vajon melyik etnikumhoz...

Vajon melyik etnikumhoz tartozhatok, mi lehetek?

Figyelt kérdés

A családban volt főld,az én ágam, legalábbis az egyik katolikus végig.Nagyapám a nyirség területéről származik. Neki azt hiszem acélkék vagy zöldes szem volt. Nagy orra, amrkánsan, de nem volt benne oylen zsidós törés inkább oylan horthys orra volt, mint nagymamámnak. Nagyapám bőre akárcsak az enyém könynen barnúl ahol éri a nap, egészen barna tudok lenni. Olyan olaszosan kreolos de ha erre ránapozok egy az hogy hámlok :D de nagyon sötét is tud lenni. Álitólag dédim sváb származású volt, bár ő is könnyen barnult. De tőlle nem sokat örököltem.

Hajam szőkés-barnás leginkább hamuszürke, Nem ősz!!!

Szemem kék de nem az a rikító kék. Ajkam elég vastag az átlaghoz képest. Az orcimpám középen lejön mint Vikidálnak. Járomcsontom enyhén kiáll. Szemem mélyen ül és enyhén húzott.

Ahol nem ér a nap, ott fehér bőrű vagyok :D Fülcimpám le van nőve, tapadva. És van benne, mindkettőben egy róot amitől maó szerü lesz. Arcszőrzetem dús. Testem is szőrös. Orrom közepes, Szemöldököm dús nagyon. Homlokom is magas, vagy legalábbis közepesen.


Nagymamám kis könnyen barnúl. Családban mindenkinek nagy orra van még a nem vér szerinti ágnak is. :D


Valaki tud valamire következtetni ebből? Csak úgy kondulási pontnak valamit. :)



2021. jún. 22. 21:24
 1/8 A kérdező kommentje:
jav: markáns, rojt
2021. jún. 22. 21:26
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ebből nem lehet következtetni. Csináltass DNS-elemzést és töltsd fel olyan oldalra, ahol régészeti leletekkel is összehasonlítható a mintád.
2021. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tervbe van, csak gondoltam hátha.
2021. jún. 22. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon eléggé kevert etnikumúak az emberek. Ezért sem lehet ezt külső jegyekből megállapítani. Tippelgetni meg fölösleges, mikor vannak erre megfelelő eszközök.
2021. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Magyar. Sosem gondoltad volna, mi?
2021. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy papíron magyar, az nem ugyanazt jelenti, hogy az etnikuma is az.
2021. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehetetlen ilyenek alapján valakinek az etnikumát meghatározni.
2021. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Valószínű norikumi típus lehetsz,főleg ha magas és vékony vagy. Az a dinárinak egy svábos, kevert típusa, innen a világos színek. De DNS teszt pontosabb eredményt.
2021. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!