Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Gáz hogy tegezem a nagymamám...

Gáz hogy tegezem a nagymamám testvéreit?

Figyelt kérdés
Nagymamám testvérei akik anyunak nagy nénje/bátyjai tegezem őket 70 ev koruliek egyszer magaztam es ram szolt hogy ne magazzam! Te tegezed a nagyszuleid testvereit? Milyen vele a kapcsolatod?
2021. aug. 9. 07:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Én minden rokonomat tegezem,mamámat, anyámat, unokatestvéreimet stb..a mi családunkban senki sem magáz senkit
2021. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Miért lenne gáz, ha felajánlotta a tegeződést? Én is tegez a nagyszülőm testvérét.
2021. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Már miért lenne gáz? Én is tegeztem mindig a nagyszüleim testvéreit, pedig az már nem tegnap volt.
2021. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ritkán találkozom velük, mindig tegeztem őket.
2021. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Katona Dius ***** válasza:
98%
Mindkét oldalt meghaltak már a nagyszüleim testvérei, de míg éltek, magáztam őket, nem ajánlották fel soha, hogy tegezzem őket. Ha felajánlották volna, tegeztem volna őket. Mivel neked fel lett ajánlva, így semmi fura nincs benne.
2021. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Minden családban más a szokás. Régebben volt, aki az anyját vagy a szüleit is magázta. Semmi gáz nincs abban, hogy tegezed őket, megengedték és nálatok ez a szokás.
2021. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegeztem, így szoktam meg. Akkor is, ha a felettem levő generáció kisebb kulonbseggel, magazta oket.

Ilyen pl apam oldalan volt, unokatesoja is mamat magazza.

2021. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes mert nagyszüleim magázták a szüleiket. Mi már tegeztünk mindenkit...
2021. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Családban tegezünk mindenkit, a dédnagymamám testvérét is tegeztem gyerekként.
2021. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagyszüleim még magázták a saját szüleiket, a szüleim viszont már tegezték a nagyszüleiket is. :) Változnak az idők. Én a 90-es években voltam gyerek, minden rokont tegeztem kortól és rokonsági foktól függetlenül, és értelemszerűen a gyerekeim is tegeznek mindenkit. Annyi, hogy a nagyon távoli, ritkán látott, és legalább nagyszüleik korú rokonokat nénizik/bácsizzák, de emellett tegezik.
2021. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!